شجاعیان: برای پرسپولیس کری نمی‌خوانم

تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال استقلال، گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و تا به حال هیچ وقت برای آنها کری نخوانده‌ام اما امیدوارم در بازی با پرسپولیس عملکرد خوبی داشته باشیم و هوادارانمان را خوشحال کنیم.

«داریوش شجاعیان» در حاشیه تمرین استقلال و در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: نه تنها من بلکه همه بازیکنان می‌دانند شهرآورد با تمام مسابقات لیگ برتر متفاوت است.

وی افزود: استقلال در سه هفته ابتدایی مسابقات لیگ برتر بدشانس بوده  که نتوانسته به پیروزی دست پیدا کند.

بازیکن تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: از نظر روحی روانی شرایط بازیکنان استقلال کمی خراب است چرا که آن طور که لیاقت و استحقاقش را داشتیم نتوانستیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

شجاعیان تصریح کرد: استراماچونی و اعضای کادر فنی استقلال با بازیکنان صحبت کرده‌اند و به خوبی می‌دانیم دربازی با پرسپولیس چگونه و چطور باید بازی کنیم. برای این مسابقه انگیزه‌های فروانی داریم تا نتایج گذشته را جبران کنیم.

وی تاکید کرد: متاسفانه «فرشید اسماعیلی» و «شیخ دیاباته» در بازی با پرسپولیس نمی‌توانند استقلال را همراهی کنند و غیبت این دو بازیکن در روند تیم‌مان تاثیر خواهد گذاشت.

بازیکن تیم فوتبال استقلال افزود: بازیکنان دیگری هستند تا جای اسماعیلی و اسماعیلی را پر کنند و امیدوارم آن‌ها بهترین عملکرد را در این مسابقه به نمایش بگذارند.

شجاعیان در پایان گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و تا به حال هیچ وقت برای آنها کری نخوانده‌ام اما امیدوارم در بازی با پرسپولیس عملکرد خوبی داشته باشیم و هوادارانمان را خوشحال کنیم. 

با محرومیت فرشید اسماعیلی از شهرآورد سی‌و یکم شهریور که امروز از سوی سازمان لیگ فوتبال تایید شد به نظر می‌رسد آندره استراماچونی از داریوش شجاعیان در ترکیب ثابت استفاده کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =