چهار آزادکار ایران حریفان خود را شناختند

تهران- ایرنا- مراسم قرعه‌کشی چهار وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان و گزینشی المپیک امروز (پنجشنبه) در شهر نورسلطان قزاقستان برگزار شد و چهار نماینده کشورمان حریفان خود را شناختند.

پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی سال ۲۰۱۹ جهان و کسب سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو روزهای ۲۸ تا ۳۱ شهریور ماه در شهر نورسلطان در کشور قزاقستان برگزار می‌شود.

مراسم قرعه‌کشی این مسابقات بعد از ظهر امروز برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

در وزن ۷۰ کیلوگرم که ۲۹ نفر حضور دارند «یونس امامی» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان «اریگلنت پریزرینی» از آلبانی و «ژانگ چنگ کای» از چین می‌رود.

در وزن ۷۴ کیلوگرم «رضا افضلی» در دور نخست به مصاف «گندری گارزون» کشتی‌گیر کهنه‌کار و دارنده مدال‌های نقره و برنز جهان از کوبا می‌رود.  وی در دور بعد با برنده مبارزه «فرانکلین گومز»  دارنده مدال نقره جهان از پورتوریکو و «عبدالرحمن‌اف» دارنده مدال برنز جهان از ازبکستان مبارزه می‌کند.

«جردن باروز» قهرمان جهان و المپیک از آمریکا و «زائوربک سیداکوف» قهرمان جهان از روسیه در گروه افضلی حضور دارند. در این وزن ۳۹ کشتی‌گیر حضور دارند.

در وزن ۹۲ کیلوگرم که ۱۸ نفر حضور دارند، «علیرضا کریمی» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برنده کشتی بین «سان» از چین و «روبایف» از مولداوی می‌رود.   «جی دن کاکس» قهرمان جهان از آمریکا در گروه کریمی حضور ندارد و تا دیدار فینال با وی برخورد نخواهد کرد.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم «یدالله محبی» در دور نخست با «خودربولگا دورجخاند» از مغولستان کشتی می‌گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف «نیکولاس گویازدوفسکی» دارنده مدال برنز جهان از آمریکا می‌رود.  در این وزن ۲۸ نفر شرکت کرده‌اند که «گنو پتریاشویلی» دارنده مدال طلای جهان و برنز المپیک نیز در گروه محبی حضور دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =