۲۸ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۱۴
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83482302
۰ نفر

برچسب‌ها

آسمان گیلان تا فردا آفتابی است

رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان با اشاره به تداوم استقرار جوی پایدار در منطقه، گفت که آسمان استان تا فردا (جمعه) آفتابی خواهد بود.

مازیار غلامی عصر پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی به طور غالب پایدار در منطقه است که بر این اساس طی ۴۸ ساعت آینده به طور غالب آسمانی آفتابی مورد انتظار است.

وی ادامه داد: طی این مدت گاهی با گذر امواج کم و بیش ناپایدار، افزایش موقتی ابر و احتمال بارش پراکنده باران پیش بینی می شود ولی از شنبه هفته آینده بویژه عصر و شب، با نفوذ موج ناپایدار در منطقه، بارندگی و وزش باد (بعضی نقاط شدید) ، روند کاهش دما و احتمال رعد و برق تا اواسط هفته مورد انتظار است.

غلامی آسمان امروز گیلان را صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را کمی تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، احتمال بارش پراکنده پیش بین کرد.

وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۳۱ درجه مربوط به تالش، انزلی، کیاشهر، رودسر، لاهیجان و رودبار و کمینه دمای فردا در استان را با ۱۳ درجه مربوط به دیلمان عنوان کرد.

به گفته غلامی، بیشینه دمای امروز رشت ۳۰ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان نیز ۱۸ درجه خواهد بود.

وی در توضیح وضعیت دریا طی امروز گفت: ارتفاع موج بین ۱ / ۰ تا ۵ / ۰ متر، دمای آب ۲۶ درجه سلسیوس و شرایط برای شنا مناسب است.

۲۰۰۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =