۲۸ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۰۰
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83482268
۰ نفر

برچسب‌ها

دستگاه قضائی و پلیس بال‌های تامین امنیت‌ کشور هستند

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگاه قضائی و پلیس به عنوان بال‌های امنیت بخش جامعه و نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد کرد و گفت: پلیس و دستگاه قضائی هدفی جز امنیت بخشی در جامعه و جلب رضایت مردم ندارند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار "علی اکبر جاویدان" روز پنجشنبه در دیدار با رئیس کل دادگستری جدید استان کرمانشاه، افزود: دستگاه قضائی و پلیس نهادهای مهمی در تامین نظم و امنیت جامعه محسوب می‌شوند که اقدامات آنها همواره مقابل چشم عموم است.

او با تاکید بر اینکه دستگاه‌های حکومتی مانند پلیس و دستگاه قضائی در هیچ مقطعی مانند زمان کنونی نیازمند جلب رضایت مردم نیستند، گفت: دشمنان انقلاب همه تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا میان مردم و مسئولان جدایی بیندازند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: بدون شک رضایت‌مندی مردم از اقدامات پلیس و دستگاه قضائی باعث افزایش اعتماد مردم به نظام و مسئولان خواهد شد.

وی همچنین بر افزایش تعامل میان پلیس و دستگاه قضائی تاکید کرد و گفت: مجموعه انتظامی استان این آمادگی را دارد که با همه وجود در کنار قضات شریف کرمانشاه به مقابله با مخلان نظم و امنیت عمومی بپردازد.

سردار جاویدان در عین حال خواستار حمایت بیشتر دستگاه قضائی از اقدامات پلیس شد و گفت: نیمی از ماموریت‌های ناجا در گرو حمایت همه جانبه قضات از اقدام ماموران انتظامی است.

رئیس پلیس استان کرمانشاه ادامه داد: پلیس در راستای امنیت‌بخشی، طرح‌های مختلفی را در سطح مناطق حاشیه‌ای و جرم خیز استان انجام می‌دهد که اگر حمایت دستگاه قضائی از این طرح‌ها نباشد اجرای آنها سود چندانی نخواهد داشت.

وی همچنین با اشاره به مزایای اجرای طرح‌های پیشگیری از وقوع جرم، گفت: معاونت اجتماعی پلیس کرمانشاه برای ارائه این طرح‌ها آمادگی لازم را دارد و در سال‌های اخیر نیز اقدامات فرهنگی خوبی را در این راستا اجرا کرده است.

سردار جاویدان در پایان با تبریک انتصاب توسلی زاده به عنوان رئیس کل جدید دادگستری استان کرمانشاه، ابراز امیدواری کرد با حضور وی شاهد برخوردهای قاطعانه‌تری با مجرمان خصوصا آنهایی که مرتکب جرائم خشن می شوند، باشیم.

۷۴۵۸/۳۰۳۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =