۲۸ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۹
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83482181
۰ نفر

برچسب‌ها

فرکی: نتوانستیم در نتیجه‌گیری خوب عمل کنیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز، گفت: متاسفانه پیکان تا این جای مسابقات لیگ برتر فقط یک امتیاز کسب کرده‌ایم که قابل قبول نیست. البته از نظر نتیجه‌گیری حق پیکان بیشتر از یک امتیاز بوده است.

«حسین فرکی» در نشست خبری پیش از بازی پیکان و ماشین سازی تبریز، اظهار داشت: برای تیمی چون پیکان فرقی نمی‌کند میزبان مسابقه باشد یا میهمان چرا که هواداران کمی دارد.

وی افزود: متاسفانه پیکان تا این جای مسابقات لیگ برتر فقط یک امتیاز کسب کرده‌ایم که قابل قبول نیست. البته از نظر نتیجه‌گیری حق پیکان بیشتر از یک امتیاز بوده است.

سرمربی پیکان خاطرنشان کرد: تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا از این بازی استارت پیروزی را زده و بتوانیم با سه امیتاز کامل زمین مسابقه را ترک کنیم.

فرکی تصریح کرد: فوتبال یک بازی گروهی است و ما بیشتر از این‌که به بازیکن متکی باشیم به دنبال این هستیم با کار گروهی برنامه و اهداف تاکتیکی‌مان را در زمین مسابقه پیاده کینم.

وی گفت: برای ماشین سازی تبریز احترام قائل هستیم و می‌دانیم تیمی هستند که فوتبال را خوب بازی و تا آخرین دقیقه بازی برای پیروزی تلاش می‌کنند اما همان‌طور گه گفتم چارهای جز برد برابر آن‌ها نداریم.

تیم فوتبال پیکان با کسب یک امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده‌بندی مسابقات لیگ برتر قرار دارد.

دو تیم فوتبال پیکان و ماشین سازی تبریز فردا« جمعه » در هفته سوم مسابقات لیگ برتر ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه شهدای شهرقدس به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =