۲۸ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۷
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83482175
۰ نفر

برچسب‌ها

داماش در دیداری سخت و خارج از خانه به مصاف گل ریحان البرز می رود

رشت - ایرنا - تیم فوتبال داماش گیلان هفته ششم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور در دیداری سخت و خارج از خانه در کرج به مصاف تیم گل ریحان البرز می رود.

مدیر رسانه ای تیم فوتبال داماش گیلان عصر پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دو تیم در هفته ششم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، در کرج و به میزبانی گل ریحان البرز رو در روی هم قرار خواهند گرفت.

میثم محبوب افزود: تیم داماش گیلان در این دیدار میهمان گل ریحان البرز است و به طور حتم بازی سخت و نفسگیری را با حریف خود برگزار خواهد کرد چون هر دو تیم برای پیروزی و کسب هر سه امتیاز این بازی به میدان خواهند رفت.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه دو تیم در جدول رده بندی با امتیازی مشابه در مکان های هشتم و نهم جدول رده بندی قرار دارند، کسب پیروزی در این دیدار بسیار حائز اهمیت است به خصوص برای تیم داماش که در این دیدار مهم، میهمان است و با برتری در این بازی می تواند یک پیروزی ارزشمند خارج از خانه را کسب کند.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه داماشی ها در بازی گذشته خود در یک دیدار خانگی به نتیجه مساوی دست یافته بودند، برای جبران آن بازی نیازمند کسب امتیاز به خصوص پیروزی در این دیدار حساس هستند و امیدواریم که در نهایت تیم داماش موفق به این امر شود.

مدیر رسانه ای تیم فوتبال داماش گیلان اضافه کرد: تیم داماش با پیروزی در این دیدار نه تنها فاصله خود را با تیم گل ریحان البرز افزایش می دهد ،بلکه دوباره به جمع مدعیان لیگ و به تیم های صدر جدولی نزدیک تر می شو.د.

تا پایان هفته پنجم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم ، داماش گیلان با کسب ۹ امتیاز در مکان هشتم و تیم گل ریحان البرز نیز با همین امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر ، در مکان نهم جدول رده بندی قرار دارند.

۷۲۸۵/    6030

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =