وزیر رفاه ۵۶۰ میلیون تومان به مسکن مددجویان بهزیستی پاوه کمک کرد

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از کمک ۵۶۰ میلیون تومانی وزیر تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی برای واگذاری مسکن مددجویان بهزیستی پاوه در جریان سفر امروز پنجشنبه دکتر شریعتمداری به این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا، فاطمه رضوان مدنی روز پنجشنبه در حاشیه بهره برداری از مرحله اول پروژه ۶۲۰ واحدی مسکن مهر شهرستان پاوه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار داشت: تعدادی از واحدهای مسکونی این پروژه متعلق به مددجویان بهزیستی است.

وی افزود: این واحدها به دلیل گرانی مصالح و افزایش قیمت‌ها تاکنون موفق به پرداخت سهم آورده خود نشده‌اند که با رایزنی‌های صورت گرفته با دکتر شریعتمداری مقرر شد ۵۶۰ میلیون تومان اعتبار برای واگذاری مسکن مددجویان تخصیص یابد.

این مسوول یادآور شد، با تخصیص اعتبار مورد نیاز، مددجویان زیر پوشش بهزیستی این شهرستان به زودی مسکن خود را تحویل خواهند گرفت.

۱۵۰ هزار نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری استان کرمانشاه در قالب ۶۳ هزار خانوار زیرپوشش بهزیستی هستند.

از جمعیت ۶۱ هزار نفری شهرستان پاوه که در ۱۲۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد، ۲ هزار و ۵۰۰ نفر زیرپوشش اداره بهزیستی هستند.

محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که برای افتتاح چند طرح تولیدی و عمرانی به استان کرمانشاه سفر کرده در اولین برنامه خود صبح پنجشنبه وارد شهرستان پاوه شد و با حضور در یادمان شهدای این شهر به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و سپس با امام این شهر نیز دیدار و گفت و گو نمود.

بازدید از شرکت صنعت گستر سدید و توسعه شرکت لاوین پلاستیک بیستون، حضور در جلسه شورای گفت و گو دولت و بخش خصوصی، جلسه شورای اداری استان با رویکرد اشتغال و حضور در ششمین نشست اعضای مدیران عضو شورای هماهنگی دستگاه های اجرایی زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برنامه‌های وزیر تعاون در کرمانشاه است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این سفر همچنین با آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر کرمانشاه دیدار می‌کند.

۳۰۳۳/۷۴۶۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =