وزیر راه :ظرفیت های پایانه چذابه با میزان استفاده عمومی تناسب دارد

اهواز - ایرنا- وزیر راه و شهرسازی گفت : باتلاش های دولت در پایانه مرزی چذابه از نظر کمی و کیفی ظرفیت های خوبی ایجاد شده و با میزان استفاده عمومی تناسب دارد.

به گزارش ایرنا محمد اسلامی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از  پایانه مرزی چذابه در جمع خبرنگاران اظهار داشت : توسعه پارکینگ ها همواره یکی از اولویت ها در پایانه مرزی چذابه بوده که در سال های اخیر  اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده و امید است امسال در این پایانه تردد زائران روان تر باشد .

وی افزود: حرکت اتوبوس های دربستی از پایانه مرزی چذابه تا کربلا نیز پیش بینی شده و بی شک تأثیر بسزایی در کاهش ترافیک و روان سازی تردد زائران خواهد داشت .

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: اندیمشک ، همدان و کرمانشاه به عنوان شهرستان های معین و مبدا برای زائران جهت رسیدن به پایانه های مرزی تعیین شده اند و ظرفیت های لازم در پایانه ها برای تردد اتوبوس ها پیش بینی شده است .  

وی تصریح کرد : ظرفیت پارکینگ ها در سایر پایانه های مرزی نیز دو برابر شده و در این زمینه در اربعین امسال مشکلات به حداقل رسیده است .

محمد اسلامی روز پنجشنبه در سفر یک روزه خود به خوزستان ابتدا از پایانه مرزی شلمچه و سپس از پایانه مرزی چذابه و زیرساخت های جاده ای و ظرفیت های خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی بازدید کرد .

۹۵۹۴/۶۰۶۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها