مربی ماشین‌سازی تبریز: به دنبال پیروزی مقابل پیکان هستیم

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز، گفت: پیکان رقیب آینده ماشین‌سازی تبریز در لیگ برتر محسوب می‌شود ما به دنبال سه امتیاز کامل این مسابقه هستیم تا جایگاه خود را در جدول رده‌بندی مسابقات لیگ برتر افزایش دهیم.

«غلامرضا باغ‌آبادی» در نشست مطبوعاتی پیش از بازی پیکان و ماشین‌سازی تبریز، اظهار داشت: در بازی مقابل شهر خودرو نمایش خوبی را به اجرا گذاشتیم اما شکست خوردیم و این باخت در شرایطی رخ داد که حق ما نبود.

وی افزود: تا این جای مسابقات لیگ برتر مقابل تیم‌هایی به میدان رفته‌ایم که نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا محسوب می‌شوند. بازی‌های سختی برای ماشین سازی تبریز بوده است اما از عملکرد تیممان رضایت کامل داریم.

مربی ماشین‌سازی تبریز خاطرنشان کرد: پیکان رقیب آینده ماشین سازی تبریز در لیگ برتر محسوب می‌شود، برای این تیم احترام زیادی قائل هستیم اما با تمام قدرت مقابل رقیب خود در زمین صف‌آرایی می‌کنیم.

باغ‌آبادی تصریح کرد: به دنبال سه امتیاز کامل این مسابقه هستیم تا جایگاه خود را در جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر افزایش دهیم.

وی گفت: در طول هفته تمرینات منظم و فشردهای را برگزار و بر روی نقاط ضعف و قدرت پیکان کار کرده‌ایم و به خوبی می‌دانیم چگونه و با چه روشی باید برابر شاگردان حسین فرکی بازی کنیم.

رسول خطیبی در نشست خبری پیش از بازی با پیکان حاضر نشد و غلامرضا باغ‌آبادی پاسخگوی نمایندگان رسانه‌های گروهی بود.

دو تیم فوتبال پیکان و ماشین سازی تبریز فردا« جمعه » در هفته سوم مسابقات لیگ برتر ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه شهدای شهرقدس به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =