۲۸ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۰
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83482011
۰ نفر

برچسب‌ها

زنجان قهرمان مسابقات بسکتبال منطقه پنج کشور شد

زنجان - ایرنا - مسئول روابط عمومی هیات بسکتبال استان زنجان گفت: تیم زنجان در رقابت های قهرمانی بسکتبال زیر ۱۷ سال (جوانان) منطقه پنج کشور با غلبه بر تیم اردبیل به مقام قهرمانی دست یافت.

مرتضی متین فر روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در روز نخست این مسابقات که روز چهارشنبه /۲۷ شهریور جاری/ در خانه بسکتبال سالن شهید دکتر بهشتی واقع در مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد زنجان برگزار شد تیم بسکتبال زنجان با نتیجه ۶۶ بر ۵۹ تیم اردبیل را شکست داد و در دیدار امروز /پنجشنبه/ نیز با نتیجه ۸۸ بر ۷۳ میهمان خود را مغلوب کرد.

وی با بیان اینکه این رقابت ها را سه داور مجرب و توانمند از استان های آذربایجانشرقی، آذربایجانغربی و کردستان (سنندج) قضاوت کردند، اظهار داشت: تیم های زنجان، آذربایجانغربی و اردبیل در گروه منطقه پنج کشور قرار دارند که تیم بسکتبال آذربایجان غربی بنا به دلایلی از حضور در مسابقات زنجان، بازماند.  

متین فر، تصریح کرد: این دوره از رقابت های قهرمانی بسکتبال زیر ۱۷ سال پسران کشور در هشت منطقه و در قالب ۲ گروه چهارتیمی با یکدیگر رقابت می کنند که مناطق یک، سه، پنج و هفت در یک گروه و مناطق دو، چهار، شش و هشت در گروه دیگر قرار دارند.

وی افزود: در مرحله بعد این مسابقات، تیم های یک و پنج به عنوان تیم های اول گروه خود و  سه و هفت نیز به عنوان تیم های دوم این گروه از منطقه پنج کشور با یکدیگر دیدار خواهند کرد که زمان برگزاری این بازی ها، مهرماه امسال خواهد بود.

۶۰۸۴/۳۰۸۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =