۲۸ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۷
کد خبرنگار: 936
کد خبر: 83482009
۰ نفر

برچسب‌ها

ارتباط علم و صنعت در اصفهان مستحکم تر شود

اصفهان- ایرنا- رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان های دانشگاه آزاد اسلامی گفت:  واحدهای مختلف دانشگاه آزاد در اصفهان باید با استفاده از ظرفیت‌ها و عرصه‌های تاثیرگذار در این استان رابطه علم و صنعت را مستحکم تر کنند.

علی سروری مجد روز پنجشنبه در مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) افزود: اصفهان به عنوان نماد تمدن و فرهنگ ایران اسلامی از آثار ارزشمند و تاریخی از ظرفیت‌های صنعتی، هنری، معماری،کشاورزی و گردشگری ممتاز و بی‌نظیری درکشور برخوردار است.

به گفته وی عرصههای بسیار ارزشمندی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان وجود دارد که باید برای عملیاتی و اجرایی شدن آنها تلاش کنیم.

رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استانهای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه اصفهان امروز به پایگاهی جهانی برای علم و دانش و معرفت تبدیل شد، خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اصفهان باید روز به روز در عرصه‌های اقتصادی،  فرهنگی و هنری رشد کند.

وی ادامه داد: اقدام جهادی در سه حوزه فرهنگی، آموزشی و پژوهشی و اقتصادی از مهمترین وظایف مسوولان دانشگاه آزاد در شرایط کنونی است که باید انجام شود.

سروری مجد تصریح کرد: زیاندهی دانشگاه آزاد اصفهان برای این دانشگاه مناسب نیست و باید برای خروج از این وضعیت اقدام جدی انجام داد.

وی اضافه کرد:  دانشگاه آزاد اسلامی باید بینش اجتماعی خود را پر رنگ تر از گذشته ادامه دهد و در این زمینه تفاهم نامه هایی را با کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی کشور امضا کردیم و در زمان حاضر امکانات رایگان به دانشجویان شاهد ارائه می دهیم.    

وی گفت: مدارس سما یکی از ظرفیت‌های مهم برای کار در دانشگاه آزاد اصفهان و کمک خوبی برای خروج از وضعیت زیاندهی این دانشگاه محسوب می شود.

 رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استانهای دانشگاه آزاد اسلامی افزود: تعداد دانش آموزان دبستانی ۲ برابر دانش آموزان دبیرستانی است و باید سرمایه گذاری خوبی در این زمینه انجام شود.

وی بیان کرد : دانشگاه آزاد اصفهان (خوراسگان) می تواند در عرصه مسائل دانش بنیان هم پیشتاز و پیشرو و پایلوتی برای دیگر نقاط کشور باشد.

به گته وی واحد تک جنسیتی فلاورجان با سه هزار دانشجوی دختر یکی از موفقیت‌های استان اصفهان محسوب می شود و برای خانواده‌های متدین بسیار ارزشمند است.

وی با بیان اینکه تجربه موفق دانشگاه تک جنسیتی فلاورجان قابلیت الگوگیری و تکثیر در سراسر کشور را دارد گفت: این دانشگاه با ۵۰ رشته تحصیلی قابلیت تکثیر و الگو گیری در استان اصفهان و سایر نقاط کشور را دارد.

رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استانهای دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: امروز این دانشگاه در وضعیت و شرایط سختی به سر می برد و مسوولیت همه ما در این شرایط بسیار سنگین و دشوار است.

در پایان این مراسم از  زحمات ۲ ساله احمد آذین قدردانی شد و پیام نجفی به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و واحد اصفهان (خوراسگان) منصوب شد.

طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور،  ۱۶ مرداد امسال با صدور حکمی،  حمیدرضا جوانمرد را به عنوان سرپرست موقت دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و واحد اصفهان منصوب کرد.

پیش از آن احمد آذین از سال ۹۶ تا مرداد امسال به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان فعالیت می‌کرد.

دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان دارای ۷۵ هزار دانشجو و سه هزار عضو هیات علمی در ۲۸ واحد و مرکز دانشگاهی است.

۷۱۵۰ /۶۰۲۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =