۲۸ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۸
کد خبرنگار: 1825
کد خبر: 83481928
۰ نفر

برچسب‌ها

صاحبان ۲۳ واحد صنفی متخلف در ریگان جریمه شدند

کرمان- ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت ریگان گفت: در قالب گشت مشترک این اداره با تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و بازرسی اصناف ۶واحد صنفی متخلف در ریگان پلمپ و۱۷واحد صنفی جریمه شدند.

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت ریگان گفت: در قالب گشت مشترک این اداره با تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و بازرسی اصناف ۶واحد صنفی متخلف پلمپ و۱۷واحد صنفی جریمه شدند.
پرویز جلالی  روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: عمده تخلفات این واحدهای صنفی گرانفروشی، ارائه ندادن فاکتور خرید معتبر، درج نکردن قیمت تداخل صنفی و عدم ارائه صورتحساب به مشتری بوده است.
او تصریح کرد: طرح نظارتی ویژه مدارس آغاز شده و در این طرح گشت های مشترک با همکاری تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف برگزار شده اند.
جلالی همچنین از تمامی شهروندان تقاضا کرد که صورتحساب کالاهای خریداری شده را از واحد صنفی درخواست نمایند و واحد صنفی موظف به دادن صورتحساب به مشتری می‌باشد.
رئیس اداره صنعت ومعدن وتجارت ریگان افزودشهروندان ریگانی هرگونه تخلف صنفی را به اداره صنعت معدن تجارت بصورت کتبی ویا باتلفن ۱۲۴ اطلاع دهید تا با متخلفان سوءاستفاده کنندگان اقتصادی بدون هیچ اغماضی برخورد شود.

در شهرستان ریگان بیش از ۴۵۰۰ واحد صنفی وجود دارد که قرار گرفتن بازار بزرگ پارچه ریگان در مرکز این شهرستان بر رونق بازار افزوده است.

ریگان در جاده ترانزیت ریگان چابهار قرار دارد که تا مرکز استان ۲۸۵ کیلومتر فاصله دارد.

۷۴۴۲/ ۵۰۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =