۲۸ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۳۳
کد خبرنگار: 1429
کد خبر: 83481850
۰ نفر

برچسب‌ها

۵۶۰ هزار نفر شهریورماه از مرز مهران تردد کرده اند

ایلام - ایرنا - معاون عمرانی استاندار ایلام گفت: از اول شهریور تاکنون در مرز مهران ۵۶۰ هزار تردد ثبت شده است.


به گزارش ایرنا، احمد کرمی معاون امور عمرانی استاندار و رئیس قرارگاه ویژه اربعین در مرز مهران در نشست قرارگاه رسانه ای اربعین که با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام، فرماندار مهران و دیگر مسئولان استان برگزار شد از تردد ۵۶۰ هزار نفری از اول شهریورماه تا کنون در مرز مهران خبر داد و گفت: آنچه هم اکنون قابل مشاهده است این است که امسال یک اربعین باشکوه در پیش رو داریم.

وی با بیان این مطلب که مهران مرکز ثقل اربعین است، تاکید کرد: سال گذشته بیش از ۶۰ درصد کل ترددهای کشور در ایام اربعین از طریق مرز مهران صورت پذیرفت و امسال نیز شاهد افزایش تردد زوار در این مرز مهم و بین المللی هستیم.

کرمی رسالت قرارگاه رسانه ای اربعین را اطلاع رسانی شفاف، دقیق و صریح عنوان کرد و گفت: این قرارگاه اطلاعات مورد نیاز را در اختیار زوار اربعین قرار می دهد و در این راستا رسالت رسانه های محلی، استانی و ملی بسیار مهم و خطیر است.

وی حذف ویزا را از اقدامات خوب نظام و دولت در خدمت به زوار بشمار آورد و اضافه کرد: البته این بدین معنا نیست که زوار بدون مدارک به مرز مراجعه کنند بلکه باید مدارک لازم را در اختیار داشته باشند.

رئیس قرارگاه ویژه اربعین در مرز مهران از اصحاب رسانه و کنشگران فضای مجازی در راستای هم افزایی برای یک اربعین باشکوه درخواست کمک کرد و گفت: نقش این قشر فعال و پویا در حماسه عظیم اربعین چون گذشته بی بدیل و مهم است و در این راستا تاکید ما بر اطلاع رسانی شفاف، صریح و درست است.

۷۱۷۷/۶۱۱۹
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =