۲۹ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۹:۲۸
کد خبرنگار: 2693
کد خبر: 83481775
۰ نفر

برچسب‌ها

 ۱۱کلاس تربیت بدنی در مدرسه های هرمزگان راه اندازی می شود

بندرعباس- ایرنا- معاون تربیت بدنی وسلامت آموزش و پرورش هرمزگان گفت: ۱۱ کلاس درس تربیت بدنی ویژه دانش آموزان دختر مهرماه امسال در مدارس ابتدایی این استان راه اندازی می شود.

علیرضا باقری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: کلاس های تربیت بدنی به متراژ ۲۰۰ تا ۴۰۰ متر مربع و دارای فضای استاندارد برای دانش آموزان است.
وی بیان داشت: این فضای ورزشی دارای امکاناتی چون چابکی و معلق، نردبان معلق، تشک تاتامی، میز پینگ پنگ، تشک های ایمنی،  طناب، دیواره سنگ نوردی و تخته تجهیز شده است.
این مسوول، یکی از اولویت های حوزه تربیت بدنی آموزش و پرورش را توجه به فعالیت ورزشی بانوان عنوان کرد.
وی با تاکید بر اهمیت تحرک در بین دانش آموزان دختر افزود: رویکرد ما، ایجاد و راه اندازی کلاس تربیت بدنی برای این دانش آموزان است تا با تجهیز این کلاس ها،  دانش آموزان حرکات پایه را انجام دهند.
 باقری گفت: برای کمک به بهبود وضعیت ورزش مدارس، سال گذشته تربیت و آموزش معلمان تربیت بدنی در مدارس ابتدایی در دستور کار قرار گرفت وفعالیت های ورزشی را فرا گرفتند.
باقری بیان کرد: درحال حاضر تعداد۱۶۷ سالن ورزشی در اختیار دانش آموزان هرمزگان است که از این تعداد ۱۰ سالن سقف کوتاه بوده که در این راستا در جایگاه نخست استان های کشور است.
 اکنون ۷۰۰ دبیر تربیت بدنی در مدارس هرمزگان مشغول به کار هستند.  
۷۱۹۵/۶۰۴۸

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها