حوادث جداگانه  در اصفهان ۱۳ مصدوم داشت

اصفهان- ایرنا- ۲ حادثه جداگانه رانندگی و سقوط یک کودک در رودخانه زاینده رود در ۲۴ ساعت گذشته در اصفهان به مصدوم شدن ۱۳ تن منجر شد.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۸ و ۳ دقیقه بامداد امروز براثر برخورد یک دستگاه خودروی وانت نیسان با یک سواری  پراید در جاده سپاهان‌شهر نرسیده به مرکز بزرگ خرید شهر (سیتی سنتر) ۶ مرد بین سنین ۲۵ تا ۵۰ سال مصدوم شدند.

غفور راستین افزود: سه واحد امدادی به محل اعزام شد و مصدومان را پس از مداوای اولیه به بیمارستان‌های الزهرا (س) و آیت الله کاشانی منتقل کردند.

مجموعه سیتی سنتر اصفهان در ورودی سپاهان‌شهر در جنوب اصفهان و ابتدای جاده شیراز قرار دارد.

وی درباره حادثه واژگونی خودروی پژو ۴۰۵ که روز گذشته در جاده  شهرضا روبه روی چغاد رخ داد بیان کرد: در این حادثه ۶ نفر شامل ۲ مرد، سه کودک و یک زن دچار مصدوم شدند.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان ادامه داد: این افراد برای تکمیل مراحل درمانی به بیمارستان امیرالمومنین (ع) شهرضا منتقل شدند.

فوریت‌های پزشکی شهرستان شهرضا دارای ۶ پایگاه، یک اتاق فرمان مشترک با شهرستان دهاقان و ۲۸ نفر پرسنل است.

شهرضا در ۸۰ کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.

همچنین مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۲۰ و ۴۲ دقیقه شب گذشته حادثه سقوط یک کودک ۱۰ ساله از پل خواجو به داخل رودخانه به سازمان آتش‌نشانی اعلام شد که پس از اعزام نیروهای آتش‌نشانی ایستگاه شماره ۵ به محل، وی از آب نجات یافت.

فرهاد کاوه آهنگران تصریح کرد: این کودک پس از احیا به تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ حاضر در محل تحویل داده شد.

پل خواجو، در شهر اصفهان و بر روی رودخانه زاینده‌رود در شرق سی وسه پل قرار دارد.

علت بروز این حوادث در دست بررسی است.

۷۱۳۵/۶۰۲۲ 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =