بنیاد حفظ آثار کردستان امسال ۵۰ عنوان کتاب را منتشر می‌کند

سنندج - ایرنا - بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان تا پایان سال جاری ۵۰ عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس را منتشر می‌کند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یکی از برنامه‌ها و رسالت‌های این بنیاد انتشار کتاب‌هایی با موضوع و حول محور دفاع مقدس است.

سردار ذبیح‌الله مالکی افزود: ۵۰ عنوان کتاب توسط این بنیاد تا پایان امسال منتشر می‌شود که تاکنون ۵۰ درصد کارهای لازم در این رابطه انجام شده است.

وی اضافه کرد: این تعداد کتاب باید ابتدا توسط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور تایید شود و بعد توسط واحد انتشارات این بنیاد منتشر و روانه بازار می‌شود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان افزود: قبل از دوران دفاع مقدس و بعد از آن هم کردستانی‌ها در مقابل دشمنان ایثارگری کردند و می‌طلبد خاطرات، نوشته‌ها و وصایای رزمندگان آنرا به رشته تحریر درآورند.

سردار مالکی با اشاره به اینکه شعار امسال هفته دفاع مقدس «ما پیروزهستیم» قرار داده شده است، گفت: بیش از ۵۰۰ برنامه مختلف به مناسبت هفته دفاع مقدس در استان آماده شده و از ۳۱ شهریور همزمان با آغاز این هفته اجرا می‌شوند.

از ۳۱ شهریور تا ۶ مهر امسال به نام هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است.

۹۹۳۶ / ۳۰۳۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =