۲۸ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۹:۳۲
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83481547
۰ نفر

برچسب‌ها

تصادف منجر به مرگ یک مادر و کودک در پیاده‌رو شهر لنگرود

رشت - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان گیلان از تصادف منجر به مرگ یک مادر و کودک در پیاده رو حاشیه بلوار عبدالکریمی لنگرود خبر داد.

سرهنگ امیر طالبی صبح پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: چهار نفر از اعضای یک  خانواده  در پیاده رو حاشیه بلوار عبدالکریمی لنگرود که خودروها در مسیر آن تردد می کردند ، متوقف شده و در حال استراحت بودند که یک باره یک دستگاه خودرو تعادل خود را از دست داد و به اعضای این خانواده برخورد کرد.
وی با ابراز تاسف از این حادثه اظهار کرد: براثر این تصادف ، مادر ۳۴ ساله و کودک دو ساله کشته و دو نفر دیگر مجروح شدند.
وی علت این حادثه رانندگی را عدم توانایی در کنترل خودرو عنوان و تصریح کرد: در بررسی های اولیه پلیس ، قرص هایی از این خودرو کشف شد که به دستور پزشک معالج،   تا دو ساعت بعد از مصرف ،   فرد بایستی از رانندگی خودداری کند.
سرهنگ طالبی ضمن تاکید به رانندگان  برای برخورداری از هوشیاری کامل در هنگام رانندگی، به مسافران و  شهروندان توصیه کرد که از توقف در حاشیه راه ها پرهیز کنند چرا که گاهی رانندگانی بر اثر موارد مختلف از جمله سرعت بالا و یا مصرف دارو، در کنترل خودرو توانایی خود را از دست می دهند و موجب مجروح و جان باختن افراد دیگر همچون اعضای این خانواده می شوند.

شهرستان لنگرود در شرق استان گیلان واقع است.
۷۲۹۶/۲۰۰۷/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =