مدیرکل محیط زیست همدان تغییر کرد

همدان- ایرنا- طی حکمی از سوی عیسی کلانتری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، محسن جعفری‌نژاد بسطامی به سمت مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان منصوب شد.

جعفری نژاد بسطامی که پیش از این مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهکیلویه و بویر احمد بود، متولد آبان ماه ۵۲ گرگان و کارشناس ارشد علوم محیط زیست از دانشگاه تربیت مدرس است.

از سوابق شغلی وی می توان به معاون محیط زیست انسانی استان گلستان، معاون محیط زیست طبیعی استان گلستان، معاون محیط طبیعی استان فارس، معاون نظارت و پایش استان فارس و مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد.

جعفری نژاد بسطامی که به زودی با انجام مراسم تودیع و معارفه فعالیت خود را در همدان آغاز خواهد کرد، تاکید دارد که اولویت های محیط زیست این استان منطبق با شرایط کشور و دولت و ضمن توجه به اهداف حفاظتی سازمان حفاظت محیط زیست از مناطق تحت مدیریت و حیات وحش تعیین خواهد شد.

وی به مشکلات ناشی از استفاده بیش از حد از منابع آب های زیرزمینی استان اشاره کرده و افزود: همدان در زمره استان های بحرانی در این خصوص قرار دارد و مسئله بعدی مدیریت اصولی پسماندها است که باید برای آن برنامه ریزی شود.

وی اضافه کرد: استان همدان و به خصوص شهر همدان دارای قدمتی دیرینه است و اساتید و مشاهیر بزرگی در آن زندگی کرده اند.

پیش از جعفری نژاد بسطامی، سید عادل عربی مدیریت حفاظت محیط زیست همدان را بر عهده داشت.

۷۵۲۶/۲۰۹۰

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =