کرمانی‌مقدم:‌ تجربه برگ برنده پرسپولیس در شهرآورد است

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: برگ برنده پرسپولیس در شهرآورد پیش رو تجربه بازیکنان این تیم است؛ چرا که بیشتر بازیکنان استقلال اولین دربی خود را تجربه می کنند.

مرتضی‌کرمانی‌مقدم روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به شهرآورد نود و یکم روز یکشنبه گفت: شهرآورد با همه مسابقات فرق داشته و شرایط خاص خودش را دارد. در برخی زمان‌ها تیمی که شرایط خوبی نداشته برنده این بازی بوده و این نشان تفاوت های این مسابقه دارد.

وی با اشاره به اینکه نیمکت هر دو تیم پیش از آغاز فصل با تغییرات مواجه شده است، افزود: هر مربی می‌خواهد خودش را در این دیدار حساس به هواداران ثابت کند و به همین خاطر بازی جذاب خواهد شد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: برگ برنده پرسپولیس تجربه بازیکنانش است. استقلال از نظر بازیکن در ابتدای فصل تغییرات زیادی داشته اما نفرات پرسپولیس همه تجربه حضور در این دیدار حساس را دارند و خیلی راحت تر و بی استرس تر کار را دنبال می‌کنند.

وی در مورد تقابل استراماچونی و کالدرون سرمربیان دو تیم اضافه کرد: کالدرون مربی‌ است که تیمش از هر نظر فوتبال زیبایی را به نمایش می‌گذارد و می‌تواند بازی هجومی تیمش را به هر مربی دیگری تحمیل کند و از دید من تفکرات کالدرون نسبت به تفکرات سرمربی حریف برتری خواهد داشت.

کرمانی مقدم در پایان اضافه کرد: پرسپولیس سه بازی سخت را در برابر استقلال، سپاهان و شهر خودرو پیش رو دارد و با برتری برابر استقلال می‌تواند برابر این تیم‌ها نیز موفق ظاهر شود. از دید من موفقیت در این سه مسابقه ۵۰ درصد راه قهرمانی برای پرسپولیس است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =