اعتماد عمومی به کمیته امداد افزایش‌یافته است

قم-ایرنا-تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: افزایش کمک‌های مردمی به کمیته امداد امام خمینی(ره) در شرایط سخت و دشوار معیشتی نشان از افزایش اعتماد عمومی مردم به این نهاد حمایتی دارد.

آیت‌الله سید محمد سعیدی عصر چهارشنبه در دیدار رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: حفظ و تقویت اعتماد عمومی به کمیته امداد از رویکردهای اصلی این نهاد حمایتی باشد.

وی تصریح کرد: فعالیت‌های کمیته امداد خمینی(ره) باید به‌دوراز هر نوع جهت‌گیری‌های سیاسی و جناحی انجام شود، ماندگاری کار کمیته امداد به ماندگاری اهداف تشکیل آن بستگی دارد.

سعیدی تاکید کرد: فعالان فرهنگی و مددجویان باید به‌صورت مستمر با این نهاد حمایتی در ارتباط باشند، چراکه نیاز به ادامه آموزش‌های فرهنگی بعد از دوره توانمندسازی نیز لازم است.

امام‌جمعه قم در ادامه خاطرنشان کرد: حادثه کربلا یک اتفاق معمولی نبوده که باگذشت زمان دچار فراموشی و غفلت شود بلکه به دلیل ویژگی‌های الهی این حادثه هرسال بر عمق و عشق انسان‌های آزاده نسبت به قیام عاشورا افزوده می‌شود.

سعیدی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران نیز به تاسی و در راستای قیام عاشورا برپاشده و تمام معیارهای حادثه کربلا در آن متبلور است.

وی خاطرنشان کرد: کمک‌رسانی به مردم از ویژگی‌های مهم انقلاب اسلامی است که یکی از مصادیق مهم آن در قالب کمیته امداد خمینی(ره) تجلی کرده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) عصر امروز در سفر به شهر مقدس قم با شماری از مراجع تقلید و علما دیدار و گفت‌وگو کرد. این دیدارها فردا نیز ادامه خواهد داشت.

۷۴۰۳ / ۱۱۷۵

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =