۲۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۳۴
کد خبرنگار: 2202
کد خبر: 83481366
۰ نفر

برچسب‌ها

مقاومت رمز اقتدار نظام جمهوری اسلامی است

بیرجند - ایرنا - رئیس حوزه هنری گفت: مقاومت رمز اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است به طوری که همین ایستادگی سبب بیعت رهبران جبهه مقاومت در سراسر جهان با رهبر معظم انقلاب شد.

محسن مومنی شریف روز چهارشنبه در دیدار با هنرمندان خراسان جنوبی افزود: زمانی هیچ نداشتیم اما مقاومت در حوزه‌های مختلف، کشور را از مراحل گوناگونی گذر داد.

وی ادامه داد: امروز هم که در نبرد تمام عیار اقتصادی هستیم باز هم باید با استقامت و پیشرفت در عین تحریم از این مرحله بگذریم و این مهم جز با ورود جوانان انقلابی امکانپذیر نیست.

مومنی شریف اظهار داشت: امروزه جمهوری اسلامی ایران به قدرت قابل قبولی رسیده که دشمن را از ادامه نبرد خسته کرده است.

وی یادآور شد: وقتی سعودی‌ها به یمن حمله کردند تصور همه این بود که این کشور به زودی سقوط می‌کند اما مقام معظم رهبری فرمودند که بینی عربستان در یمن به خاک مالیده خواهد شد و امروز این مهم به درستی نمایان و برای جهانیان به اثبات رسیده است.

رئیس حوزه هنری با بیان اینکه امروزه پهپادهای یمنی عرصه را بر سعودی‌ها تنگ کرده است تصریح کرد: منهدم شدن تاسیسات نفتی سعودی‌ها تا ۵۰ درصد فروش نفت را کاهش داده است که از نتایج مقاومت و ایستادگی است.

وی گفت: وضعیت اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه تا حدودی باعث کاهش اعتبارات در حوزه‌های مختلف شده اما با همین اعتبارات هم پرقدرت‌تر از گذشته اقدام شده و کمبود اعتبار دلیلی بر کم کاری نبوده است.

مومنی شریف اظهار داشت: زمانی استعدادهای هنری کمی در استان‌ها بودند اما امروزه با بروز و ظهور جوانان مومن و انقلابی شاهد استعدادهای برتر در حوزه‌های مختلف هستیم.

وی در ادامه با بیان اینکه آموزش مهمترین محور تقویت هنر در استان‌ها است تصریح کرد: کتاب‌های آموزشی پرمحتوا و خوبی در سطح جامعه وجود دارد که هنرمندان و جوانان انقلابی ضمن استفاده از این کتاب‌ها باید از ظرفیت فضای مجازی در بحث آموزش بهره‌مند شوند که سعی می‌کنیم این موقعیت را در کشور فراهم کنیم.

۳۲۱۵ * ۶۰۵۴

اخبار مرتبط