۲۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۹
کد خبرنگار: 2503
کد خبر: 83481274
۰ نفر

برچسب‌ها

تاج : فروش الکترونیکی بلیت معادل صعود به جام جهانی فوتبال است

تهران-ایرنا- رییس فدراسیون فوتبال در نشست روسای فدراسیون‌های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان گفت: فروش الکترونیکی بلیت معادل صعود به جام جهانی است و به اندازه آن ارزش دارد.

«مهدی تاج» با بیان اینکه ثمرات این موضوع به طور قطع درآینده روشن و از آن سود خواهیم برد، افزود: در حال حاضر ممکن است، برای پیشبرد این طرح با مشکلاتی روبه‌رو می‌شویم اما به طور قطع پس از سپری شدن چند هفته این مشکلات رفع خواهد شد.
وی افزود:‌ اجرایی شدن فروش بلیت الکترونیک اتفاق بزرگی برای فوتبال داخلی ایران است و از کنار آن نباید به آسانی گذشت.
وی تاکید کرد: بی‌شک هر تغییر رویه‌ای با هزینه‌هایی همراه خواهد بود اما باور داریم فروش الکترونیکی بلیت اتفاق مثبتی برای فدراسیون فوتبال و ورزش کشور خواهد بود.
رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینک پیشنهاد مشترک ایران و قطر مورد موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفت و بدین ترتیب سهیمه ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۱+۳ شد.
وی ادامه داد:‌ بیش از  ۱۰ سال است که به دنبال  تصویب مصوبه‌ای در این ارتباط بودیم که در جلسه آخر کنفدراسیون آسیا پیشنهاد مشترک ایران و قطر مورد موافقت کمیته مسابقات این کنفدراسیون قرار گرفت.
تاج ادامه داد:‌ بر اساس مصوبه کنفدراسیون آسیا، سهمیه ایران در لیگ قهرمانان فوتبال آسیا  ۱+۳  شد که برای فوتبال ایران تصویب آن  بسیار مهم است.
رئیس فدراسیون فوتبال درباره آخرین رنکنیگ فوتبال ایران اشاره کرد و افزود:‌ تیم ملی فوتبال ایران همچنان در رده اول آسیا و ۲۳ جهان است و امیدواریم که فوتبال ایران بتواند مسیری که در پیش گرفته و رو به توسعه است، ادامه دهد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =