۲۸ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۹
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83481234
۰ نفر

برچسب‌ها

سرپرست‌دبیری بوکس: ثابت شد که آینده تیم ایران درخشان است

تهران- ایرنا- سرپرست دبیری فدراسیون بوکس، گفت: با عملکرد مناسب در مسابقات قهرمانی جهان، ثابت شد که آینده تیم ایران درخشان است.

تیم ملی بوکس ایران در حالی همچون گذشته بدون کسب مدال به کار خود در مسابقات جهانی پایان داد که نمایندگان کشورمان مبارزات خوب و تحسین برانگیزی را نسبت به سال‌های اخیر به نمایش گذاشتند.

در این میان «شاهین موسوی» به مرحله یک‌چهارم نهایی وزن ۷۵ کیلوگرم صعود کرد و تنها یک گام تا تاریخ‌سازی و کسب نخستین مدال جهانی فاصله داشت.

«شهریار رحمانی» در این خصوص در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: بعد از هشت سال در میدان جهانی شرکت کردیم و شاید در گذشته، مسئولان فدراسیون این ریسک را نمی‌پذیرفتند که در این رویداد مهم که قهرمانان بزرگ جهان در آن حضور دارند، به میدان بروند.

وی افزود: مجموعه فدراسیون و کادر فنی به این نتیجه رسیدند که در جهانی ۲۰۱۹ شرکت کنیم و خودمان را برای رسیدن به اهدافمان، محک بزنیم.

رحمانی گفت: پس از سال‌ها، مبارزات خوبی را از نفرات ایران شاهد بودیم و پیروزی‌های ارزشمندی در جهان کسب کردیم. در گذشته نمایندگان ایران در مراحل نخست حذف می‌شدند، اما اکنون تا یک قدمی رسیدن به مدال پیش رفتیم.

سرپرست دبیری فدراسیون بوکس با اعلام این که بوکس در جهان جایگاه رفیعی دارد، توضیح داد: نتایج و مبارزات بوکسورهای ایران در جهانی روسیه، از آنچه تصور می‌کردیم بالاتر بود.

وی افزود: با تلاش‌های کادر فنی از لحاظ تکنیکی و با عملکرد مناسب مربی بدنسازی از لحاظ بدنی، تیم در بهترین شرایط بود که باید از همه اعضای کادر فنی قدردانی کنم.

رحمانی گفت: این را هم فراموش نکنیم که «احسان روزبهانی» و «محمد شوریان» ‌ با ناداوری مشهود شکست خوردند.

وی افزود: مسابقات جهانی یک تدارکات خوب برای ما بود تا به هدفمان دست یابیم. مجموعه فدراسیون به خوبی کارش را دنبال می کند و هدفمان رسیدن به سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =