نوراللهی: ۳ امتیاز شهرآورد را می‌خواهیم

تهران- ایرنا- هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار با استقلال در شهرآورد پایتخت گفت: این مسابقه برای همه حساس است و ما تلاش می‌کنیم تا ۳ امتیاز مسابقه را بدست بیاوریم.

احمد نوراللهی در حاشیه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس درباره شهرآورد تهران اظهار کرد: شهرآورد همیشه بازی خاصی بوده و هست. این بازی هم برای تیم‌ها و هم برای هواداران خاص و ویژه است. به نظرم نتیجه تیم‌ها قبل از این مسابقه نیز اهمیتی ندارد و مهم این است که کدام تیم بیشتر تلاش کند و بتواند از موقعیت‌هایش بهره ببرد.

وی افزود: ما تمام تلاشمان را می‌کنیم و در همین چند روز هم باید به بهترین شکل تمرین کنیم تا انشالله ۳ امتیاز بازی را بگیریم و در کورس قهرمانی بمانیم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس  درباره کاپیتانی‌اش نیز بیان کرد: بازوبند یک امانت در اختیار من بود. سیدجلال حسینی، حسین ماهینی و امید عالیشاه بزرگان تیم هستند و بازوبند دقایقی به صورت امانت در اختیار من بود و خوشحالم که سه امتیاز مسابقه را کسب کردیم.

نوراللهی درباره کیفیت شهرآورد نیز تصریح کرد: هفته‌های اولیه لیگ است و تیم‌ها هنوز به آمادگی نرسیدند و شرایط سخت است اما امیدوارم این مسابقه زیبا شود و هواداران از تماشای آن لذت ببرند.

وی درباره گلزنی‌اش در شهرآورد آخر و احتمال گل زنی در این مسابقه نیز گفت: اینکه من گل بزنم یا یک نفر دیگر مهم نیست. مهم بردن تیم است و اینکه بتوانیم مسابقه را ببریم و ۳ امتیاز را بگیریم. باید این ۳ امتیازهای ابتدای لیگ را کسب کنیم تا در انتهای فصل وضعیتمان خوب باشد و انشالله قهرمان شویم.

نوراللهی درباره انتقادات از مهاجمان پرسپولیس تصریح کرد:  تیم مهاجمان خیلی خوبی دارد. علی علیپور آقای گل لیگ است و جونیور هم بازیکن خوبی است. ما هافبک‌های تیم هم باید تلاش کنیم تا موقعیت‌های بیشتری برای آنها بسازیم تا گلزنی کنند.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره احتمال بخشیده شدن اخراج فرشید اسماعیلی نیز بیان کرد: من قانون‌ها را نمی‌دانم و از اینکه وضعیت اخراج فرشید اسماعیلی چه می‌شود اطلاعاتی ندارم.

وی در پایان پیش‌بینی شهرآورد را دشوار توصیف کرد و گفت: پیش بینی کردن این مسابقه سخت است اما تلاش می‌کنیم که برنده باشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =