۲۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۰
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83481226
۰ نفر

برچسب‌ها

کالدرون: برای شهرآورد سورپرایز نداریم

تهران-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه برای شهرآورد سورپرایزی ندارد، گفت: به طور معمول تیم‌هایی که شرایط ضعیف‌تری دارند در این بازی عملکرد بهتری از خود ارائه می‌کنند.

«گابریل کالدرون» در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیمش، اظهار داشت: ریکاوری برای بازیکنانی داشتیم که دیروز تمرین کرده بودند. کسانی هم که بازی نکرده بودند، امروز هشتاد دقیقه بازی درون تیمی انجام دادند.

وی درباره آسیب دیدگی شجاع خلیل زاده گفت: شجاع از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شده که در حال ریکاوری است و امیدوارم که به شهرآورد برسد.

سرمربی پرسپولیس درباره شهرآوردپایتخت، خاطرنشان کرد: تجربه می‌گوید که قبل از شهرآورد، به شرایط حریف کاری نداشته باشم. تیم‌هایی که قبل از دربی شرایط ضعیف‌تری دارند بهتر کار می کنند و با افتادگی بیشتری به میدان می آیند.

وی افزود: این بازی برای تیم‌هایی که عملکرد ضیف‌تری داشته اند، حیاتی است و مساله مهم برای من آمادگی تیم خواهد بود. امیدوارم مقابل استقلال سطح ما بهتر شود. به گل های بیشتری احتیاج داریم و لازمه آن این است که بیشتر حمله کنیم.

کالدرون افزود: مردم در خیابان درباره دربی صحبت می کنند و ما متوجه می شویم این بازی برای هواداران بازیکنان و مربیان مهم است و هیچ تیمی پیش از بازی بازنده نیست. هر تیمی که بهتر باشد برنده خواهد شد.

این مربی آرژانتینی درباره برگزاری بازی در ساعت ۱۶، گفت: گرمای زیادی خواهد بود. اگرفدراسیون این تصمیم را برای امنیت بیشتر گرفته، نمی‌توانیم چیزی بگوییم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که برای بازی با استقلال سورپرایز دارد؟ اذعان داشت: سورپرایزی وجود ندارد و ما می خواهیم بازی را ببریم. برای برتری در این بازی، آمادگی بالایی داریم. امیدوارم بچه ها شرایط روبه رشد خود را در شهرآورد ادامه دهند.

سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد «جونیور براندائو» مهاجم برزیلی تیمش، تصریح کرد: او نیاز به زمان دارد تا خودش را با شرایط وفق بدهد. پیش از اینکه از مهاجمان توقع داشته باشیم باید از بازیکنان میانه میدان بخواهیم برای آنان موقعیت‌های بیشتری بسازند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =