تندیس نقره ای همایش مسئولیت های اجتماعی به پالایشگاه ایلام رسید

ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت: پالایشگاه گاز ایلام تندیس نقره ای، سپاسنامه و جایزه گزارش پایداری شرکت را در بین شرکت های زیر مجموعه وزارت نفت دریافت کرد.

شهریار داری پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پالایشگاه گاز ایلام در این جشنواره علاوه بر تندیس نقره ای، سپاسنامه و جایزه گزارش پایداری شرکت را نیز در بین شرکت های زیر مجموعه وزارت نفت از آن خود کرد.

وی افزود: لوح تقدیر و جایزه این همایش در بخش "تدوین و ارائه مطلوب گزارش عملکرد مسئولیت های اجتماعی شرکت" به پالایشگاه ایلام‌ رسید.

داری پور با بیان اینکه این شرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی، قدم های ارزشمندی برای جامعه هدف برداشته است، یادآور شد: پالایشگاه گاز ایلام همزمان با انجام ماموریت های سازمانی با افتخار رویکرد متعالی مسئولیت های اجتماعی را همواره مد نظر دارد و بر این اصل اعتقاد دارد که فعالیت موثر در این حوزه علاوه بر  منشاء اثرگذاری مثبت در استان، در تلاش برای تحقق توسعه و تولید همه جانبه پایدار شرکت است.

وی گفت: پالایشگاه گاز ایلام در زمینه معرفی شرکت، ذینفعان، رویکرد شرکت به مفهوم مسئولیت اجتماعی، کارکنان، جامعه و محیط زیست اقدامات قابل توجهی انجام داده که برای آحاد مختلف جامعه ملموس است .

وی با بیان اینکه کسب این عنوان، برگ زرین دیگری در دفترافتخارات این مجموعه صنعتی است، توضیح داد: توسعه مسئولیت های اجتماعی و ارتقاء رضایتمندی جامعه به عنوان مهمترین موضوعات در حیطه مسئولیت اجتماعی شرکت، مد نظر است .

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه مسئولیت های اجتماعی می تواند با هدایت کسب و کار به شیوه اخلاقی و مسئولانه در بهره مندی و سود آوری شرکت تاثیر گذار باشد، افزود: مسئولیت اجتماعی شرکت از وجوه مهم اخلاق کسب وکار است که به نقش شرکت ها در حوزه اجتماعی اطراف خود می پردازد.

به گزارش ایرنا، چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت با شعار"مسئولیت اجتماعی صنعت نفت، راهی به سوی توسعه پایدار" با حضور وزیر و مدیران ارشد صنعت نفت کشور در محل سالن همایش های شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در شهریورماه سال جاری برگزار شد.

۷۱۷۲/۶۱۱۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =