طرح هر مسجد یک حقوقدان مورد تاکید ریاست قوه قضاییه است

تهران- ایرنا- حجت الاسلام و المسلمین مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور در جمع خبرنگاران گفت:‌ طرح هر مسجد یک حقوقدان مورد تاکید ریاست قوه قضاییه است.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی دیوان عالی کشور، حجت الاسلام و المسلمین مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور امروز از مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه بازدید کرد و به استماع درخواست چند تن از مراجعه کنندگان پرداخت.
رئیس دیوان عالی کشور در حاشیه این دیدار و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر در گام دوم انقلاب هستیم و گام دوم انقلاب، گام بهره برداری از تجربیات گام اول است، لذا هر چقدر بتوانیم ارزش‌های انقلاب را برجسته کنیم و به مردم بیشتر خدمت رسانی کنیم مورد رضایت خداوند واقع می‌شود.
مرتضوی مقدم در ادامه عنوان کرد: در رابطه با طرح هر مسجد یک حقوقدان مورد تاکید ریاست قوه قضاییه، صحبتی با رییس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه داشتم و اینجا اولین مرکزی است که به این خواسته رییس قوه قضاییه لبیک گفتند. بنده نیز تشویق شدم دیدارهای مردمی را هر چند وقت یکبار در مساجد داشته باشم تا هم ارشاداتی برای مردم و هم دیدار مردمی را در مساجد داشته باشیم.
رئیس دیوان عالی کشور خاطرنشان کرد: ما در خصوص طرح هر مسجد یک حقوقدان آمادگی خود را اعلام کرده ایم و راهکارهای آن و اینکه به چه صورت باشد در حال بررسی است.
وی ادامه داد: چه در مرکز و چه در کانون، وکلایی هستند که نقش موثری در اجرای عدالت دارند و هر چه که فعالیت آن‌ها بهتر و مردمی‌تر باشند قطعا در عدالت گستری نیز نقش بیشتری را خواهند داشت و مورد حمایت بیشتر دستگاه قضایی قرار خواهد گرفت.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =