مسابقه عملیاتی ورزشی آتش‌نشانان تهران برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت:‌ به مناسبت روز ایمنی و آتش‌نشانی یک دوره مسابقه عملیاتی و ورزشی ویژه آتش نشانان شهر تهران برگزار می‌شود.

سید جلال ملکی عصر چهارشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از مسابقات عصر فردا (پنجشنبه) از ساعت ۱۶ و ۳۰ با حضور ۸ تیم ورزشی در ضلع شرقی دریاچه خلیج فارس جنب شهربازی در سالن روباز نمایش برگزار می شود.

وی افزود: این دوره از مسابقات که یک روزه است آتش نشانان در رشته های مهار آتش، حمل مصدوم، کشیدن لوله و وزنه‌های سنگین و سایر رشته‌های دیگر عملیاتی و ورزشی برگزار می شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: در کنار ورزش آتش نشانان در این مسابقات گوشه ای از عملیات‌های نجات و مهار آتش را به نمایش می گذارند.

وی خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر تیم های ورزشی آتش نشانی شهر تهران در مسابقات آسیایی و جهانی حضوری درخشان داشتند و در مسابقه فردا (پنجشنبه) نیز ورزشکاران آتش نشان مسابقه جذاب و دیدنی را به نمایش می گذارند.

ملکی از شهروندان علاقمند درخواست کرد جهت دیدن این دوره از مسابقات در ساعت ۱۶:۳۰ به سالن روباز نمایش ضلع شرقی دریاچه خلیج فارس مراجعه کنند.

وی یادآور شد:‌ این مسابقات به مدت حدود 3 ساعت ادامه خواهد داشت و در مراسمی از تیم های برتر تجلیل می شود.

تهرام/۷۲۴۳//۶۱۳۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =