تقابل سخت ارجمندخواه در گروه دوم رقابت‌های وزنه‌برداری زنان جهان

تهران- ایرنا- دومین نماینده تیم ملی وزنه‌برداری زنان در حالی در گروه دوم از دسته ۷۱ کیلوگرم به روی تخته می‌رود که تقابل سختی را با وزنه‌برداران این گروه خواهد داشت.

مسابقات جهانی تایلند از ۲۷ شهریور در پاتایا آغاز شد و «ابریشم ارجمندخواه» دومین زن وزنه‌بردار ایران یکم مهر ماه به روی تخته می‌رود.

وی دومین تجربه خود را در مسابقات برون مرزی کسب می‌کند. او پیش از این در مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا شرکت کرد. ارجمندخواه در این رقابت‌ها در وزن ۶۴ کیلوگرم با رکورد ۶۵ کیلوگرم در یک ضرب، ۸۵ کیلوگرم در دوضرب و مجموع ۱۵۰ کیلوگرم در جایگاه شانزدهم قاره کهن ایستاد.

او با وزن ۷۱ کیلوگرم از دسته دوم با ورودی ۱۸۶ کیلوگرم در جایگاه دهم این گروه قرار دارد. در این دسته ۱۲ وزنه‌بردار حضور دارند که «سیمونا هرتلوا» از جمهوری چک با ورودی ۲۰۵ کیلوگرم در رده نخست این دسته قرار دارد. وی در مسابقات بین المللی اپن انگلیس ۲۰۱۹ با ۸۹ کیلوگرم یک ضرب، ۱۰۸ کیلوگرم دوضرب و مجموع ۱۹۷ کیلوگرم به مدال برنز دست یافت.

«الیزابت سالی بنت» از آلمان با ورودی ۲۰۵ کیلوگرم در جایگاه دوم این دسته قرار می‌گیرد که در مسابقات بین المللی اپن انگلیس با ۸۷ کیلوگرم یک ضرب، ۱۰۹ کیلوگرم دوضرب و مجموع ۱۹۶ کیلوگرم به مدال برنز این رقابت‌ها رسید.

«گینتار برازایته» از لیتوانی با رکود ۲۰۵ کیلوگرم برای اولین بار در این رقابت‌ها حضور می‌یابد و تجربه شرکت در مسابقه بین المللی را ندارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha