۲۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۳۹
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83481061
۰ نفر

برچسب‌ها

برپایی دو دوره مربیگری فوتبال کشور به میزبانی گیلان

رشت - ایرنا - دو دوره مربیگری فوتبال کشور به میزبانی استان گیلان برگزار می شود.

دبیر هیات فوتبال استان گیلان عصر چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دوره مربیگری درجه C فوتبال ایران ویژه بانوان در نیمه دوم مهرماه سال جاری به میزبانی استان گیلان و در شهرستان بندرانزلی برگزار می شود.

فرزاد سیری افزود: بر این اساس متقاضیان شرکت در این دوره مربیگری باید مدارک درخواستی خود را به صورت اسکن شده در یک فایل  در قالب CD  به واحد آموزش هیات فوتبال استان گیلان ارسال کنند.

وی ادامه داد: داشتن حداقل ۲۰ سال تمام، دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم، داشتن آمادگی جسمانی فنی و بدنی لازم در طول برگزاری این دوره، از شرایط لازم برای ثبت نام در دوره مرگیری درجه  C  فوتبال بانوان است و همچنین اولویت با متقاضیانی می باشد که حداقل کارت بازیگری در سطح شهرستان را داشته باشند.

دبیر هیات فوتبال گیلان در ادامه از میزبانی دوره مربیگری سطح یک فوتبال ساحلی ایران در این استان خبر داد و بیان کرد: همچنین دوره مربیگری درجه سطح یک فوتبال ساحلی ایران ویژه آقایان، در نیمه اول مهرماه سال جاری در شهرستان رودسر گیلان برگزار می شود.

وی اضافه کرد: متقاضیان دارای شرایط لازم  باید مدارک درخواستی خود را به صورت اسکن شده در یک فایل در قالب CD ، به واحد آموزش هیات فوتبال استان ارسال نمایند که شرایط حضور در این دوره نیز ، داشتن حداقل ۲۰ سال تمام، داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و داشتن آمادگی جسمانی فنی و بدنی لازم است.

سیری اضافه کرد: دوره مربیگری درجه C  فوتبال ایران ویژه بانوان به مدت هفت روز در بندرانزلی و دوره مربیگری درجه سطح یک فوتبال ساحلی ایران ویژه آقایان، به مدت پنج روز در رودسر برگزار خواهد شد.

۷۲۸۵ /6030

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =