عملکرد تند و جناحی در قم مورد قبول نیست

قم – ایرنا – تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: اگر فردی در قم تند و جناحی عمل کند عملکرد او در این استان مورد قبول و قابل پذیرش نیست .

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه، آیت‌الله سید محمد سعیدی در دیدار معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری قم اظهار داشت: برخی از گروه‌ها از مسئولان انتظاراتی دارند که مسئولان باید در جواب دادن به این انتظارات بر اساس خط عدالت عمل کنند.

وی ادامه داد: به‌طور طبیعی انسان نمی‌تواند در ذات خود گرایش و تمایلی به شخص، جناح و جریانی نداشته باشد چراکه انسان‌ها بر اساس آگاهی‌ها، اطلاع‌ها و علاقه‌های خود به سمت جریان و نقطه‌ای جذب می‌شوند که این امری طبیعی است اما زمانی که فرد به دنبال فعالیت در اجتماع و خدمت به مردم است باید از نگاه‌های حزبی و جناحی در امان باشد.

امام‌جمعه قم بیان داشت: در راستای خدمت به مردم نمی‌توانیم سفره حزبی باز کنیم بلکه باید با حفظ سلایق شخصی خود فضای مناسبی را فراهم‌سازیم که همه مردم بتوانند از ظرفیت‌ها و خدمات بهره‌مند شوند.

سعیدی بابیان اینکه تاکنون در هیچ حزب و گروهی عضو نشده‌ام، تصریح کرد: بنده از ابتدای زندگی خود با نظام و انقلاب بودم اما در هیچ زمانی در گروه خاصی عضو نشدم.

۷۴۰۳ / ۱۱۷۵

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =