جذب امریه سربازی سازمان نقشه‌برداری تمدید شد

تهران-ایرنا- مهلت شرکت فراخوان جذب امریه سازمان نقشه‌برداری و ارسال مدارک متقاضیان تا پایان روز چهارشنبه، سوم مهرماه ١٣٩٨ تمدید شد.

به گزارش سازمان نقشه‌برداری کشور، این سازمان در اجرای برنامه‌های توسعه‌ای در حوزه سرمایه‌های انسانی از میان دانش‌آموختگان برتر دانشگاه‌های معتبر در مقاطع تحصیلی فوق‌لیسانس و دکتری در رشته‌های فنی و مهندسی (نقشه‌برداری و عمران)، فناوری اطلاعات (سخت‌افزار و نرم‌افزار)، ارتباطات (حوزه اطلاع‌رسانی)‌، مدیریت (حوزه اقتصاد، آمایش سرزمین)، برای گذراندن دوره ضرورت خدمت مقدس سربازی در سال ١٣٩٨ دعوت کرده است.

شرایط عمومی و اختصاصی برای گذراندن دوره دارا بودن مدرک تحصیلی فوق‌لیسانس و دکتری در رشته­‌های تحصیلی مرتبط با وظایف و مأموریت­‌های سازمان، فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های دولتی و آزاد اسلامی،  داشتن حداقل معدل کل ۱۶ برای رشته‌های فنی و مهندسی و ۱۷ برای سایر رشته‌ها ذکر شده است.

براساس این گزارش، پس از انجام دوره آموزش مذکور، افراد می‌بایست از طریق سازمان برنامه و بودجه کشور به سازمان نقشه‌برداری‌کشور معرفی تا جهت انجام ادامه خدمت به واحدهای تابعه معرفی شوند، همچنین سازمان نقشه‌برداری کشور هیچ‌گونه تعهد استخدامی و به‌کارگیری پس از پایان دوره و ترخیص در مورد سربازان امریه ندارد.
در صورت پذیرش در کمیته جذب، ‌حداکثر چهار ماه قبل از اعزام ارائه اصل و تصویر دفترچه اعزام به خدمت الزامی است.

داوطلبان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان نقشه‌برداری به نشانی yon.ir/U2MtF مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =