۲۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۳
کد خبرنگار: 957
کد خبر: 83480989
۰ نفر

برچسب‌ها

طرح پاکسازی معتادان متجاهر در کردستان آغاز شد

سنندج - ایرنا - طرح پاکسازی معتادان متجاهر در اطراف مراکز آموزشی و مدارس، روز چهارشنبه در شهرهای مختلف کردستان آغاز شد.

جانشین فرماندهی انتظامی کردستان روز چهارشنبه در حاشیه آغاز اجرای این طرح در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه در آستانه بازگشایی مدارس هستیم، در راستای حفظ امنیت و آرامش در اطراف مراکز آموزشی، طرح پاکسازی معتادان متجاهر از امروز در تمام شهرهای استان آغاز می‌شود.

سرهنگ عباس مسعودی با بیان اینکه بعد از اطراف مدارس، این طرح در نقاط دیگر شهرها نیز اجرا می‌شود، افزود: طرح یاد شده تا اطلاع بعدی و به منظور پاکسازی شهر از این معتادان ادامه خواهد داشت.

وی خواستار کمک سازمان‌های مرتبط برای ایجاد زیرساخت‌ها به منظور انتقال معتادان به کمپ‌های ترک اعتیاد شد و گفت: برای اجرای این طرح برنامه ریزی‌های لازم صورت گرفته و نیازمند کمک و حمایت ارگان‌ها و مدیران دستگاه‌های مربوطه هستیم.

جانشین فرماندهی انتظامی کردستان آمار معتادان متجاهر در استان را ۱۸۰ نفر اعلام کرد و یادآور شد: در کنار طرح پاکسازی، برخورد با عمده فروشان مواد مخدر نیز در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ مسعودی به افزایش ۶۶ درصدی کشفیات مواد مخدر در استان نسبت به سال گذشته اشاره و اضافه کرد: امسال ۷۷۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط و در این رابطه یک هزار و ۷۵۴ نفر نیز دستگیر شدند.

در حال حاضر ۱۷ ترک کمپ اعتیاد در استان کردستان فعالیت دارند که ۱۶ مرکز آن مربوط به مردان و یک مورد مخصوص بانوان است.

۷۳۵۵ / ۳۰۳۴ 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =