۲۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۳۴
کد خبرنگار: 915
کد خبر: 83480879
۰ نفر

برچسب‌ها

رهاورد دانش‌آموزان گنبدی از مسابقات ورزشی  ۶۰ مدال است

گنبدکاووس - ایرنا - معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس درشرق گلستان اعلام کرد که دانش آموزان این شهرستان در سال تحصیلی ۹۸ - ۹۷ درمجموع ۶۰ مدال طلا، نقره و برنز از مسابقات ورزشی در سطح استانی و کشوری کسب کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سیدصالح رفعتی روز چهارشنبه درجمع خبرنگاران گفت: از این تعداد مدال کسب شده توسط دانش آموزان دختر و پسر گنبدکاووس ۱۶ مدال طلا، ۲۱ مدال نقره و ۲۳ مدال برنز بوده است.

وی افزود: از مجموع مدال‌های کسب شده پنج طلا، دو نقره و پنج برنز آن از مسابقات دانش آموزی درسطح کشور و همچنین ۱۱ طلا، ۱۹ نقره و ۱۸ برنز دیگر آن هم از مسابقات استانی به‌دست آمده است.

رفعتی اضافه کرد: درسال تحصیلی گذشته، ۹۶ دانش‌آموز دختر و پسر گنبدکاووس در هشت رشته به مسابقات کشوری راه یافتند که حاصل آن کسب پنج مدال طلا، دو نقره و پنج مدال برنز بود که ۲۰ درصد نسبت به سال قبل آن رشد داشته است.

به گفته وی، مدال‌های کسب شده توسط دانش آموزان گنبدی در مسابقات استانی که در ۱۶ رشته برگزار شد و حاصل آن کسب ۱۱ مدال طلا، ۱۹ نقره و ۱۸ برنز بود، درمقایسه با سال قبل از آن ۲۰ درصد رشد داشته است.

معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس همچنین از کسب ۶ رتبه اول، سه رتبه دوم و سه رتبه سوم توسط دبیران تربیت بدنی این شهرستان در رقابت‌های علمی تخصصی مرحله استانی و کسب یک مقام سومی در همین رقابت‌ها البته درسطح ملی در سال تحصیلی گذشته توسط "مهران علیزاده" کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش گنبدکاووس خبر داد.

رفعتی ادامه داد: د رحوزه مسابقات قرآنی هم دانش‌آموزان گنبدی در سال تحصیلی گذشته تعداد ۹۸ رتبه اول در مرحله استانی و سه رتبه دوم، سوم و پنجم در مرحله کشوری کسب کردند ضمن اینکه دارالقرآن آموزش و پرورش گنبدکاووس و مدیر آن "منصور صلاحی" درسطح کشور نمونه شدند.

وی، کسب رتبه اول المپیاد دادرس، کسب پنج رتبه استانی در جشنواره سفیران سلامت، کسب رتبه اول مسابقات اینفوگرافی فرهنگیان، کسب رتبه اول اجرای برنامه متمرکز هوای پاک و کسب ۱۳ رتبه برتر استانی در جشنواره نوجوان سالم را از دیگر افتخارات دانش آموزان و فرهنگیان گنبدکاووس درسال تحصیلی گذشته برشمرد.

رفعتی اضافه کرد: دانش‌آموزان و فرهنگیان گنبدی درسال تحصیلی گذشته افتخارات زیادی کسب کردند که رتبه اول توسط کانون‌های فرهنگی و تربیتی این شهرستان در سطح کشور، رتبه برتر اردوهای بنیاد علوی، رتبه اول در مشاوره هدایت تحصیلی، رتبه اول کشوری مسابقات آزمایشگاهی و کسب رتبه اول کشوری در جشنواره نوجوان خوارزمی از مهمترین آن می‌باشد.

آموزش و پرورش شهرستان ۳۵۰ هزار نفری گنبدکاووس درشرق گلستان افزون بر ۸۰ هزار دانش آموز از پیش دبستانی تا متوسطه دوره دوم دارد.

/۳۰۳۹/۱۸۶۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =