۲۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۹
کد خبرنگار: 2140
کد خبر: 83480877
۰ نفر

برچسب‌ها

 قوه قضائیه نقش مهمی در دفاع از امنیت کشور دارد

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه پاوه گفت: دستگاه قضایی کشور در طول چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی، نقش مهم و برجسته ای در ایجاد امنیت، دفاع از حقوق مردم و مبارزه با منکرات داشته است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا مُلا قادر قادری روز چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه رییس جدید و سابق دادگستری استان کرمانشاه در سالن همایش انتظار به رویکرد قاطعانه و شجاعانه قوه قضاییه در مبارزه با مفاسد و انسداد منفذهای نفوذ دشمنان در طول چهار دهه اشاره کرد و افزود: این رویکرد همواره برای مردم متدین ایران اسلامی مایه امید بوده است.

وی در ادامه به اقدامات دادگستری استان کرمانشاه در طول پنج سال گذشته اشاره کرد و گفت: کار در  استان کرمانشاه برای دادگستری که کثرت مذهب و قومی دارد چند برابر استانهای دیگر مشکل است.

امام جمعه پاوه در ادامه از اقدامات صادقانه، بسیجی و ولایی رییس سابق دادگستری کرمانشاه در حفاظت از بیت المال تقدیر کرد.

ماموستا قادری در ادامه انتصاب رییس جدید دادگستری استان کرمانشاه را به فال نیک گرفت و از قضات استان خواست حمایت همه جانبه‌ای از رییس جدید کل دادگستری استان برای حل مشکلات مردم به عمل آورند.

در این مراسم از زحمات پنج ساله محمدرضا عدالتخواه قدردانی و پرویز توسلی‌زاده به عنوان رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه معرفی شد.

پرویز توسلی زاده اهل استان کرمانشاه و از نیروهای باسابقه دادگستری استان است و پیش از این قائم مقام رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه بود.

محمدرضا عدالتخواه رئیس سابق دادگستری استان از سوی رئیس قوه قضائیه به عنوان رئیس کل دادگستری استان همدان معرفی شد.

۷۴۴۴/۳۰۳۳

۳۲۰۹/۳۰۳۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =