عملیات اجرایی چهارخطه شهرکرد به بروجن کُند پیش می‌رود

شهرکرد- ایرنا- فرماندار بروجن با اشاره به ترانزیتی بودن این شهرستان گفت: عملیات اجرایی جاده چهار خطه شهرکرد به بروجن بسیار کُند پیش می‌رود.

به گزارش ایرنا، مسعود ملکی روز چهارشنبه در ستاد اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: متاسفانه پیمانکار این قطعه از جاده کم‌کار است و مشکلات کُندی اجرای آن تنها مربوط به تملک زمین‌ها نیست.

وی افزود: بیش‌از ۱.۵ ماه از آزادسازی یک‌هزار و ۲۵۰ متر از ورودی و خروجی سفیددشت به سمت شهرکرد و بروجن می‌گذرد اما این در حالی است که پیمانکار برای فعالیت در این قسمت تاکنون اقدامی نکرده است.

ملکی تصریح کرد: در سفر محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به چهارمحال و بختیاری و بازدید از جاده شهرکرد – بروجن و لردگان – خوزستان در محل قطعه سفیددشت، پیمانکار این قطعه برای تکمیل و بهره‌برداری از آن تا پایان آبان امسال اعلام آمادگی کرد.

وی یادآور شد: این در حالی است که اکنون پیمانکار اراده‌ای برای تسریع در روند اجرایی این طرح ندارد و وعده خود مبنی بر تکمیل و بهره‌برداری از قطعه شهرکرد – بروجن تا پایان آبان امسال را قبول ندارد.

فرماندار شهرستان بروجن اظهار داشت: در روز سفر دکتر نوبخت به چهارمحال و بختیاری تعداد زیادی دستگاه‌های راهسازی و ماشین‌آلات در جاده شهرکرد – بروجن و لردگان – خوزستان در محل قطعه سفیددشت مستقر بود.

ملکی گفت: این در حالی است که هم‌اینک دستگاه‌های راهسازی و ماشین‌آلات در این قطعه موجود نیست.

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری نیز در این رابطه گفت: پیمانکار این قطعه مطالباتی دارد اما قول داده که از عصر امروز چهارشنبه کارگاه خود را دوباره فعال کند.

داریوش حسینی تاکید کرد: البته قطعه دیگر جاده شهرکرد – بروجن و لردگان – خوزستان در محل امام قیس که در اختیار پیمانکار دیگری قرار دارد هم‌اینک فعال و آماده بهره‌برداری است.

وی افزود: تکمیل و بهره‌برداری کامل از جاده شهرکرد – بروجن و لردگان – خوزستان از مهمترین اولویت‌های مسئولان چهارمحال و بختیاری به شمار می‌رود.

به گزارش ایرنا، محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در سفر اخیر خود به چهارمحال و بختیاری برای تملک زمین‌های واقع در ۲ قطعه از جاده شهرکرد – بروجن و لردگان – خوزستان ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص داد.

۷۳۶۲/۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =