۷۲ قرارداد واگذاری اراضی شهرک‌های صنعتی منعقد شد

کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه از انعقاد ۷۲ قرارداد واگذاری اراضی به متقاضیان از ابتدای امسال در استان خبر داد.

به گزارش ایرنا، بیژن کردستانی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: از ابتدای امسال وسعت اراضی واگذار شده نیز ۳۰ هکتار بوده که عمده زمین واگذار شده مربوط به شهرک صنعتی زاگرس است.

او یادآور شد: شهرک صنعتی زاگرس به دلیل معافیت‌های ۱۳ ساله، قیمت پایین زمین در مقایسه با شهرک‌های صنعتی مشابه، فاصله مناسب تا مرکز شهر و سایر موارد مورد استقبال متقاضیان است.

به گفته کردستانی، اکنون ۶۲۷ هکتار زمین در قالب یک هزار و ۳۰۵ قرارداد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به متقاضیان واگذار شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه در بخش دیگر از سخنانش به  آغاز عملیات اجرایی مرحله دوم شهرک صنعتی جوانرود اشاره کرد و شرایط واگذاری آن را در صورت تامین اعتبار این فاز مدت یکسال دانست.

این مسوول اضافه کرد، اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این مرحله ۷۰ میلیارد ریال است که با تکمیل زیرساخت‌های آب، برق، گاز و فاضلاب و در صورت تامین اعتبار می‌توان از یکسال دیگر اراضی مرحله دوم شهرک صنعتی جوانرود را به متقاضیان واجد شرایط واگذار کرد.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای بیش از یک هزار واحد صنعتی و تولیدی با بیش از ۳۰ هزار نفر اشتغالزایی است.

۷۴۶۰/‏۳۰۳۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =