۲۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۲
کد خبرنگار: 1423
کد خبر: 83480668
۰ نفر

برچسب‌ها

پرونده مطالبات گندمکاران ایلام پایان شهریور بسته می شود

ایلام- ایرنا- مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام گفت: مشکل گندم کارانی که به هرعنوان تاکنون موفق به دریافت مطالبات حاصل از فروش تضمینی گندم خود نشده اند با رایزنی های صورت گرفته تا پایان شهریورماه برطرف خواهد شد.

کامران سلیمان پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پیگیری برای رفع مشکل برخی از گندمکاران که به هر علت پرونده ثبت نام یا شماره حساب آنها ایراد یا مغایرت دارد، ادامه دارد.

وی با بیان اینکه تعداد این افراد و حجم مطالبات آنها زیاد نیست، افزود: مطالبات این گروه نیز بعد از رفع نواقص و اشکالات مطرح شده پرداخت می شود و آنها نگران عدم پرداخت مطالبات فروش گندم خود نباشند.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام یادآور شد: تاکنون مبلغ چهار هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال به حساب گندمکاران استان ایلام پرداخت شده است و با رفع نواقص پرونده یا شماره حساب کشاورزان باقی مانده پرونده مطالبات گندم سال زراعی جاری نیز بسته می شود.

سلیمان پور گفت: امسال ۲۵۸ هزار تن گندم از کشاورزان استان ایلام خریداری شد که در مقایسه با خرید سال گذشته به مقدار ۱۸۹ هزار تن خرید امسال ۳۴ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: استان ایلام در سال زراعی جاری توانست مقام چهارم کشور در زمینه برداشت و خرید گندم را از آن خود کند.

به گزارش ایرنا، ۸۶ هزار هکتار از اراضی دیم و ۵۵ هزار هکتار از اراضی آبی استان ایلام در سال زراعی جاری به کشت گندم اختصاص یافت.

استان ایلام دارای ۳۴۰ هزار هکتار اراضی آبی و دیم است.

۷۱۷۲/۶۱۱۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =