۲۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۰
کد خبرنگار: 768
کد خبر: 83480667
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار قم: مشوق‌های مالیاتی برای تولیدکنندگان ارائه شود

قم – ایرنا - استاندار قم با تاکید بر ارائه مشوق‌های مالیاتی برای فعالان عرصه تولید در این استان، گفت: در شرایط حاضر دولت باید از فعالان اقتصادی حمایت کند.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست در دیدار امیدعلی پارسا رئیس سازمان امور مالیاتی کشور، بابیان اینکه در شرایط فعلی باید حامی تولیدکنندگان باشیم خاطرنشان کرد: اصل دریافت مالیات امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است؛ اما باید مشوق‌هایی برای تولیدکنندگان در این زمینه در نظر گرفته شود.

وی حمایت از تولید را یکی از اولویت‌های اساسی دولت دانست و افزود: در استان قم نیز مسئولان دولتی با حضور در واحدهای تولیدی، از نزدیک در جریان مشکلات فعالان اقتصادی قرار می‌گیرند.

وی تصریح کرد: در چارچوب مصوبات کارگروه تسهیل و رونق تولید استان، تعامل و هماهنگی اداره کل امور مالیاتی با فعالان حوزه تولید نقشی اساسی در پیشبرد اهداف کلان دولت دارد.

 سرمست در ادامه سخنان خود فرهنگ‌سازی برای پرداخت مالیات را امری ضروری در راستای توسعه کشور دانست.

استاندار قم بابیان اینکه مهم‌ترین منبع درآمد کشور طی دهه‌های گذشته صادرات نفت بوده است افزود: دولت همواره تلاش کرده است تا به درآمدهای نفتی متکی نباشد و مهم‌ترین جایگزین در این راستا نیز دریافت مالیات از مردم می‌باشد.

وی همچنین تحریم‌های اخیر آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران را موردتوجه قرار داد و افزود: این تحریم‌ها باوجود تهدیدها و هزینه‌هایی که به کشور تحمیل کرده، فرصت خودکفایی و عدم وابستگی به فروش نفت را در پیش روی مسئولان قرار داده است.

۱۱۷۵ /

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =