رزمایش "زنگ نشاط" در سیستان و بلوچستان آغاز شد

زاهدان- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: طرح رزمایش" زنگ نشاط" با هدف پاکسازی اطراف مدارس از آسیب‌های اجتماعی بویژه توزیع موادمخدر همزمان با سراسر کشور در این استان آغاز شد.

 سردار احمد طاهری روز چهارشنبه در نشست طرح رزمایش "زنگ نشاط" که در مرکز فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان برگزار شد اظهار داشت: امروزه دشمن با تهاجم و شبیخون فرهنگی و ایجاد جنگ نرم سعی دارد تا مردم بویژه قشر جوان را به راه خلاف بکشاند. 

وی ادامه داد: لایه‌های پنهان مواد مخدر بسیار ویرانگر و تکان دهنده است بنابراین باید با کمک و همکاری یکدیگر در حوزه پیشگیری تلاش مضاعف داشته باشیم.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان به لزوم برخورد جدی با تمام دست فروشان و دکه‌های توزیع کننده مواد مخدر در این استان تاکید کرد و افزود: باید به طور جد با تمام دست فروشان، دکه‌ها و مغازه‌هایی که اقدام به فروش مواد مخدر بویژه در اطراف مدارس می‌کنند برخورد قاطعانه شود.

وی بیان کرد: باید تمام دکه‌های سطح شهر زاهدان ساماندهی شوند و اگر دکه‌ای دچار تخلف شد با آن برخورد شود.

سردار طاهری افزود: باید همه‌ی ارگان‌ها در این رابطه همکاری لازم را داشته باشند و هیچ مدرسه و مرکز آموزشی در سیستان و بلوچستان نسبت به زیر پوشش رفتن این طرح نباید از چشم‌ها پنهان بماند.

وی ادامه داد: باید در تمام شهرها هم‌افزایی و هماهنگی در حوزه اقدامات پیشگیرانه را افزایش دهیم.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: نقش رسانه‌ها در همکاری با نیروی انتظامی و کارهای فرهنگی بسیار مهم است و باید بیش از پیش در این رابطه ورود کنند.

۹۹۱۴**۳۲۱۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =