۲۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۰۱
کد خبرنگار: 890
کد خبر: 83480550
۰ نفر

برچسب‌ها

سازمان فرهنگی شهرداری یزد ۳۴ طرح عمرانی نیمه‌تمام دارد

یزد - ایرنا - مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد گفت: ۳۴ طرح عمرانی نیمه‌تمام توسط این سازمان در دست اجراست و امسال برای این طرح‌ها ۹ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

عباس ملازینلی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در سال گذشته هم برای تکمیل آنها به همین میزان سرمایه‌گذاری شده بود؛ طرحهای یاد شده ۹۰ درصد پیشرفت فیریکی دارند که بیشتر آنها در سالجاری افتتاح میشوند.

وی تکمیل و تجهیز لوازم ورزشی خانه‌های ورزشی محلات ، ساخت ایستگاه‌های فرهنگی در پارک‌های کوهستان، غدیر، آزاد شهر و آزادگان، ایجاد خانه‌های فرهنگی به صورت پایلوت در ۲ محله و ایجاد فرهنگسرای اجتماعی را از جمله این طرح‌ها نام برد.

ملازینلی ایجاد خانه فرهنگ ویژه در محله گازارگاه یزد را از طرح های اصلی این سازمان نام برد و گفت: همچنین سالن آمفی تئاتر تالار شهر شهرداری یزد هم در حال مرمت است و یک سینما روباز با ظرفیت یکهزار نفر هم در شهر یزد امسال به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: همچنین یک زمین چمن مصنوعی در فلکه سوم آزاد شهر در حال ساخت است و قرار است دور این زمین پیست دوچرخه سواری ویژه بانوان ایجاد شود.

ملازینلی  اظهار داشت: نیاز به نگارخانه در شهر یزد احساس می‌شود بنابراین تلاش شد از فضاهای موجود برای این منظور استفاده شود بر این اساس با همکاری و هماهنگی اوقاف و امور خیریه، سه آب‌انبار در سه منطقه شهر پاکسازی و آماده سازی و به نگارخانه تبدیل می‌شوند.

وی در ادامه گفت: صبح امروز اعضای کمیسیون عمرانی و فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد از این طرح‌ها بازدید و در جریان روند آنها قرار گرفتند.

۲۰۸۸/ ۶۱۹۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =