درخشش کاراته‌کاهای مهابادی در مسابقات چهارجانبه کردستان

مهاباد- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: کاراته‌کاهای این شهرستان در مسابقات چهارجانبه کردستان که به میزبانی شهرستان سقز برگزار شد موفق به کسب ۱۴ مدال رنگارنگ شدند.

قرنی مصطفی‌پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات چندجانبه کاراته آزاد با حضور ۱۵۰ کاراته‌کا از باشگاه‌های سقز، بانه، مهاباد و بوکان با در سالن شهید آبدرم سقز برگزار شد.

وی با بیان اینکه تیم باشگاه «شیرزاد» به عنوان نماینده مهاباد در این رقابت‌ها حضور داشت، ادامه داد: در پایان این مسابقات تیم کاراته این شهرستان ۶ مدال طلا، پنچ مدال نقره و سه مدال برنز کسب کردند.

وی اضافه کرد: در این مسابقات زانیار احمدی، کمال آهمند، حسین امینی، ناصر محمودیان و سعید محمدامین‌زاده نیز به عنوان داور از مهاباد حضور داشتند.

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد اظهار داشت: تیم کاراته این شهرستان نیز با مربیگری و سرپرستی شیهان «رحمان احمدزاده» در قالب یک تیم ۱۹ نفره در این مسابقات حضور پیدا کرده بود.

 رشته کاراته در مهاباد یکی از رشته‌های رزمی پرطرفدار محسوب می‌شود و هر ساله نمایندگانی از این شهرستان در تیم ملی کاراته حضور دارند.

شهرستان ۲۳۷ هزار نفری مهاباد دارای ۹ هزار ورزشکار است که در قالب ۴۳ هیات، ۷۰ باشگاه خصوصی و ۲۰ باشگاه دولتی در حال فعالیت هستند.

۹۹۰۳/۶۱۸۵/

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =