بیش از ۴۵ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان کامیون در استان اردبیل توزیع شد

اردبیل - ایرنا - معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: از ابتدای شروع طرح ارائه خدمات به کامیون‌داران تاکنون بیش از ۴۵ هزار حلقه لاستیک با نرخ سهمیه در بین رانندگان کامیون این استان توزیع شده‌ است.

​به گزارش ایرنا ، رضا شیرین‌زاده روز چهارشنبه در بازدید از شهرک حمل و نقل اردبیل افزود: برای رفع نیاز رانندگان و حمایت از آنها جهت خدمات‌رسانی مطلوب به مردم توزیع لاستیک سهمیه‌ای به نرخ مصوب دولتی همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه لاستیک موجود در انبارها بیش از نیاز رانندگان بوده و با انباشت لاستیک روبرو هستیم، بیان کرد: توزیع لاستیک ناوگان درون‌شهری و برون‌شهری بصورت نرم‌افزاری و تحت وب انجام و حواله‌های صادره نیز بر مبنای کارکرد ناوگان بصورت سیستمی صادر می‌شود.

او با بیان اینکه توزیع لاستیک برای ناوگان‌ دارای کارت هوشمند بر عهده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است، اظهار داشت: لاستیک مورد نیاز رانندگانی که فاقد کارت هوشمند هستند، توسط شهرداری‌ها توزیع می‌شود.

 معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل همچنین با اشاره به فعالیت ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا و بیش از هفت هزار و ۸۰۰ دستگاه ناوگان باری در استان گفت: ۱۱ هزار و ۴۰۰ راننده پرتلاش نیز در بخش حمل و نقل کالای استان فعالیت می‌کنند.

شیرین‌زاده همچنین از جابجایی یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن کالا و بار در استان در پنج ماه امسال خبر داد و افزود: با تلاش رانندگان و فعالان حوزه حمل و نقل وضعیت حمل کالا و بار در استان اردبیل کاملا عادی و روان است.

۶۱۳۰/ ۱۲۵۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =