۲۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۷
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83480328
۰ نفر

برچسب‌ها

پویش نیکوکاری با رنگ مهر در البرز آغاز شد

کرج – ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرزگفت: درآستانه سال تحصیلی جدید، پویش عاطفه ها با شعار« با رنگ مهر، رویایی را بسازیم » در مرکز نیکوکاری فرهنگیان این استان کلید خورد.

فرشته فهمیده روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: سنت پسندیده جشن نیکوکاری و عاطفه ها سال هاست که در کشور برگزار می شود و در این زمینه فرهنگیان همپای سایر قشرها به کمک دانش آموزان نیازمند می‌شتابند. 
وی با اشاره به اینکه هرسال دانش آموزان برای حمایت ازهمنوعان دراین برنامه فرهنگی- معنوی شور و نشاط خاصی دارند، تصریح کرد: در این پویش بدون اینکه کرامت انسانی زیر سئوال برود با مشارکت و حمایت مردم زمینه خدمات رسانی به دانش آموزان و فرهنگیان نیازمند از سوی این مرکز نیکوکاری فراهم میآید.
وی بیان داشت: مشارکت دانش آموزان ، اولیا ،فرهنگیان و خیرین در این پویش با اهدا کمک های نقدی و غیر نقدی در واقع پیام دین محوری، کمک به دیگران ، مهرورزی و زبان شکر گفتن از خداوند به خاطر همه نعمت هایی که به ما عطا کرده را در جامعه انتشارو ترویج می کند.
فهمیده اضافه کرد: با همراهی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز چهار هزار پاکت برای جمع آوری کمکهای دانش آموزان البرز  تهیه شده است.
فهمیده افزود: مرکز نیکوکاری فرهنگیان استان البرز با هدف حمایت از دانش آموزان و فرهنگیانی که مشکل مالی یا بیماری صعب العلاج دارند، فعال شده است.
مرکز نیکوکاری فرهنگیان البرزسال گذشته فعالیت خود را دراین استان شروع کرد.
 کمک های جمع آوری شده به شماره حساب مرکز نیکوکاری آموزش و پرورش با شماره حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ با شناسه پرداخت ۶۸۲۸۲۵۴۶۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۲۹۷۰۰۴۵۹ واریز می‌شود.

 در استان البرز ۲۵ هزار دانش آموز نیازمند شناسایی شده که در طول سال تحصیلی نیاز به حمایت دارند.

استان البرز ۴۶۰ هزار دانش آموز و ۲۵ هزار فرهنگی دارد.

۲۸۱۹/ ۶۱۵۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =