زمینه امنی برای حضور دانش‌آموزان فراهم می‌کنیم

کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمان با تاکید بر اینکه بستر آرامی برای حضور دانش‌آموزان در مدارس فراهم می‌کنیم گفت: اجرای طرح نشاط اجتماعی در اطراف مدارس این استان از امروز(چهارشنبه) آغاز شد و در طول سال تحصیلی ادامه خواهد داشت .

به گزارش ایرنا، سردار عبدالرضا ناظری روز چهارشنبه در آیین طرح نشاط اجتماعی با هدف پاکسازی اطراف مدارس در آستانه مهرماه افزود: این ماموریت از روز گذشته ابلاغ و به اجرا درآمده است.

وی اظهار داشت: با اجرای طرح نشاط اجتماعی، محدوده اطراف مدارس و مسیر حرکت دانش‌آموزان منطقه امنی برای خلافکاران و مجرمان نخواهد بود.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به قشر دانش آموز بیان کرد: این قشر جامعه هدف خدمت‌رسانی ما هستند زیرا دانش آموزان در سرنوشت حال و آینده نظام موثر هستند و موظف هستیم این بستر را برای تعلیم و تعلم آنها فراهم کنیم.

وی با بیان این مطلب که این رزمایش در سراسر کشور اجرا شده است، تصریح کرد: با توجه به آغاز سال تحصیلی در راستای نشاط اجتماعی اطراف مدارس و مسیر تحصیل دانش‌آموزان را پاکسازی کردیم و دستگیری و برخورد با اراذل و اوباش، سارقان به عنف و خرده فروشان مواد مخدر از یک هفته قبل را در دستور کار قرار دادیم.

سردار ناظری گفت: اگر مسیر و اطراف مدارس را پاکسازی کنیم باعث افزایش آرامش دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها خواهد شد و اجرای این طرح از امروز آغاز شد و در طول سال تحصیلی مستمر خواهد بود تا محدوده اطراف مدارس و مسیر حرکت دانش‌آموزان منطقه امنی برای خلافکاران و مجرمان نباشد.

وی اظهار داشت: امیدواریم با اقداماتی که صورت می‌دهیم محیطی امن و آرام برای تعلیم و تعلم با همکاری سبزپوشان و سرو قامتان فراهم کنیم اما همه بدانند که با هیچ کس تعارف نخواهیم داشت.

۷۴۴۰/۷۴۲۰ / ۵۰۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =