ضعف اطلاع‌رسانی در رقابت‌های فوتبال نوجوانان آسیا
عکس مربوط به نشست خبری سرمربیان تیم های فوتبال نوجوانان آسیا است.

همدان- ایرنا- با وجود اینکه تنها چند ساعت به شروع مسابقات مقدماتی گروه سوم نوجوانان آسیا باقی مانده، اما ضعف در اطلاع‌رسانی همچنان پابرجا است.

برخی خانواده های فوتبالدوست همدانی امروز چهارشنبه شوق دیدن بازی های رسمی تیم ملی را در این رده سنی به میزبانی مریانج دارند اما تاکنون مشخص نشده که آیا می توانند همراه با بانوان وارد ورزشگاه شوند یا همچنان ورود این قشر به ورزشگاه ممنوع است.

این رقابت ها قرار است در شهر ۱۲ هزار نفری مریانج واقع در پنج کیلومتری غرب همدان برگزار شود و فوتبالدوستان همدانی انتظار داشتند که عوامل اجرایی مسابقات دست کم اتوبوس هایی را در این مسیر قرار دهند تا تماشاگران با دسترسی بهتری به ورزشگاه عزیمت کنند.

فعالان رسانه ای شامل خبرنگاران و عکاسان نیز هنوز کارت مخصوص (آی دی کارت) خود را دریافت نکرده اند و مشخص نیست چه فردی مسئول رسیدگی به این کار است.

روز گذشته نیز نشست خبری سرمربیان حاضر در این دوره از مسابقات با یک ساعت تاخیر برگزار شد و اهمیتی به موضوع سرگردانی فعالان رسانه ای در سالن نشست خبری داده نشد و این شرایط حتی به عذرخواهی هم نرسید.

برگزاری مسابقات رسمی در سطح آسیا با این شیوه اطلاع رسانی و مدیریت رسانه ای در همدان، انتقادهایی را به همراه داشته است.

این شیوه ضعیف باعث شد تا حمدالله چاروسایی سخنگوی دستگاه ورزش و جوانان همدان نیز واکنش نشان دهد و اطلاع رسانی مسابقات را ضعیف ارزیابی کند.

هنوز خیلی از تماشاگران فوتبالدوست همدانی از نوع تعامل برگزارکنندگان این رقابت ها با صدا و سیما برای پوشش مناسب مسابقات به چه صورت برنامه ریزی شده است.

فوتبالدوستان و اهالی رسانه همدان معتقدند که با این حواشی بعید است از مسابقات مقدماتی گروه سوم نوجوانان آسیا استقبال چندانی صورت بگیرد.

۷۵۲۰/۲۰۹۰

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =