۲۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۱۷
کد خبرنگار: 1015
کد خبر: 83480211
۰ نفر

برچسب‌ها

نیروهای اورژانس ۱۱۵ به مهارت‌های فنی و حرفه‌ای خود بیفزایند

گناوه - ایرنا - نیروهای اورژانس ۱۱۵ برای ارائه خدمات شایسته به بیماران و مراجعان، باید بر اساس دانش روز به مهارت های فنی و اخلاق حرفه‌ای خود بیفزایند.

معاون امور عمرانی فرمانداری گناوه روز چهارشنبه در دیدار با کارکنان  پایگاه‌های اورژانس گناوه و روستای چهارروستایی بندرریگ به مناسبت روز اورژانس و فوریت های پزشکی گفت: باتوجه به اینکه نیروهای اورژانس ۱۱۵ با مصدومین و انواع مختلف بیماری‌ها مواجه‌ هستند، نیازمند به روز کردن اطلاعات و دانش خود دارند تا با آمادگی لازم در زمان بروز  سوانح و حوادث غیر مترقبه و غیر منتظره حاضر شوند.

سروش گرمسیری افزود: تلاشگران اورژانس با احساس مسئولیت بر بالین بیماران حاضر و حلاوت نجات جان انسان‌ها را با عمق وجود احساس  و زندگی دوباره‌ای برای آنان  ارمغان می‌آورند.

وی گفت:  کار کردن در فوریت‌های پزشکی اورژانس ۱۱۵ با توجه به شرایط حساس کاری،  مستلزم دارا بودن عشق و روحیه ایثارگری است که در تک تک شما وجود دارد.

معاون امور عمرانی فرماندرای گناوه اظهار داشت: زحمت کشان  عرصه فوریت‌های پزشکی به عنوان اولین کسانی هستند که بر بالین مصدومان و نیازمندان برای ارائه خدمات درمانی اورژانسی حاضر می‌شوند که این امر نشانگر  اهمیت والای خدمت  و جایگاه ارزشمند آنان است.

در این بازدیدها، با تبریک این روز از تلاش و زحمات کارکنان  زحمتکش اورژانس با اهدای شاخه گل تقدیر شد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.

۶۱۶۴/۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =