۲۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۹:۳۲
کد خبرنگار: 1433
کد خبر: 83480166
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۱ کیلوگرم تریاک در کنگان کشف شد

بوشهر – ایرنا – فرمانده انتظامی کنگان استان بوشهر گفت: در یک عملیات مشترک پلیسی ۲۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط و یک متهم نیز دستگیر شد.

سرهنگ رهام رضایی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی با یک دستگاه خودرو سواری اقدام به جا به جایی مواد مخدر از استان‌های جنوبی به استان بوشهر را دارد بلافاصله موضوع در دستور کارماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران در ابتدا با دریافت این خبر و شناسایی محل تردد خودروی مورد نظر بلافاصله خبر را به پلیس مبارزه با مواد مخدر  فرماندهی انتظامی شهرستان‌های عسلویه و لامرد استان فارس اعلام کردند، ادامه داد: ماموران این فرماندهی نیز در محورهای ورودی شهرستان کنگان  چند تور ایست و ‌بازرسی ایجاد کردند.

رضایی با بیان اینکه ماموران در حین کنترل خودروهای عبوری موفق شدند خودروی مورد نظر را شناسایی کنند، بیان کرد: پس از متوقف کردن این خودرو در بازرسی از آن ۲۱ کیلو گرم تریاک که به روش ماهرانه‌ای جاسازی شده بود بدست آوردند.

وی اضافه کرد: در این ارتباط یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

رضایی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده اینگونه موارد که سلامت جامعه را مختل می‌کند بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ برای پیشگیری از تبعات بعدی به پلیس اطلاع دهند.

این مقام انتظامی در پایان تاکید کرد: مبارزه با سوداگران مرگ با شدت هر چه تمام دنبال خواهد شد.

۷۲۰۸/۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =