۲۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۹:۳۰
کد خبرنگار: 2749
کد خبر: 83480133
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف ۲هزار و ۶۷۴ کیلوگرم موادمخدر در لرستان

خرم‎آباد - ایرنا - دبیر ستاد مبارزه با موادمخدر لرستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲هزارو ۶۷۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی در این استان کشف شده است.

به گزارش ایرنا ، مجتبی بیرانوند روز چهارشنبه در نشست شورای ستاد مبارزه با مواد مخدر استان در سالن جلسات استانداری لرستان اظهار داشت: از این میزان ۲تن و چهارکیلوگرم توسط نیروهای انتظامی، ۶۶۳ کیلوگرم توسط اداره کل اطلاعات و چهارکیلوگرم توسط سپاه پاسداران کشف شده است.
وی با بیان اینکه اکنون بیش از ۳۰۰ نفر مبتلا به مصرف مواد مخدر در اردوگاه های استان نگهداری می شوند افزود:  انتظار داریم دستگاه های فرهنگی اقدامات خود را در راستای مبارزه با توزیع مواد افزایش دهند.
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر لرستان ادامه داد: کلینیک های ترک  اعتیاد نیز باید بحث مشاوره ای و درمان معتادین را در دستور کار خود قرار دهند.

بیرانوند افزود: طبق برنامه ششم توسعه نرخ رشد اعتیاد در استان باید در سال اول متوقف و در سال بعد پنج درصد و در پنج سال آینده ۲۵درصد کاهش یابد که در این زمینه توفقیاتی حاصل شده است.
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدرلرستان بیان کرد: اعتیاد مهم ترین واولویت دار ترین آسیب اجتماعی از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده است اگر این موضوع را مهار کنیم دیگر آسیب های اجتماعی کاهش می باشد.
۳۲۱۰/۶۰۶۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =