۲۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۳۴
کد خبرنگار: 1398
کد خبر: 83480120
۰ نفر

برچسب‌ها

سندبومی آسیب‌های اجتماعی خداآفرین رونمایی شد

تبریز- ایرنا- فرماندار خداآفرین تدوین سند بومی آسیب‌های اجتماعی این شهرستان را یک اقدام ارزشمند دانست و گفت : دستگاه‌های شهرستان می توانند با بهره گیری از این سند با برنامه‌ریزی دقیق‌تر درجهت پیشگیری از جرایم و رفع آسیب‌های اجتماعی اقدام کنند.

علی امیری راد در جلسه شورای هماهنگی پیشگیری از موادمخدر شهرستان افزود: سندبومی آسیب های اجتماعی خداآفرین با یک نگاه کلان و با  پنج رویکرد ساختاری، آگاهی بخشی، نظارتی، حمایتی و تحقیقاتی تدوین شده است که بر این اساس آسیب های اختلافات ملکی، دعاوی خانوادگی، نزاع و درگیری به ترتیب آسیب های اولویت دار خداآفرین هستند.

وی گفت: با وجود اینکه موادمخدر در اولویت پنجم آسیب های اجتماعی خداآفرین قراردارد اما باتوجه به اثرات مخرب و گسترده این مواد افیونی و همچنین ضرورت و اهمیت پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر باید در جهت کاهش آمارها در این حوزه تلاش شود.

فرماندار خداآفرین با تاکید بر ضرورت تسریع در تهیه و ارایه برنامه شش ماهه دوم این شورا و برنامه ریزی براساس سند بومی آسیبهای اجتماعی گفت: آسیبهای اجتماعی با مواد مخدر ارتباط مستقیم دارد و خروجی سندبومی نیز نیز نشانگر این موضوع است و بنابراین باید درجهت پیشگیری و مبارزه با موادمخدر بویژه در مناطق آلوده برنامه ریزی شود.

در پایان این جلسه فرماندار خداآفرین با اهدای لوح سپاس  از دکتر ستاری مسئول آموزش آموزش و پرورش خداآفرین  و رییس اداره بهزیستی به جهت تلاش در تدوین سندبومی آسیبهای اجتماعی و همچنین از رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان به جهت اجرای برنامه های هفته مبارزه با موادمخدر تجلیل کرد.

٧۴۶٨/۳۰۷۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =